opelclupcard

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadalar bugün www.opelclupcard.cm sitesinden opel kartımı denemek istedim sistem tanımadı.çzel olarak başvurmakmı gerekiyor karın aktif edilmesi için.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opelclupcard

benim de açılmamıştı
serviste aktif ettiler önce üzerindeki numarayı aramıştım aktif etmek için ama telefonla yapamadılar
serviste aktif ettirebilirsiniz
ancak serviste yapılan işlemleri yükletmeme rağmen ben göremedim açıkçası

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
arkadalar bugün www.opelclupcard.cm sitesinden opel kartımı denemek istedim sistem tanımadı.çzel olarak başvurmakmı gerekiyor karın aktif edilmesi için.

Satın aldıktan sonra ilk servise gittiğimde kaydını yaptılar, artık girebiliyorum (daha önceden girilemiyordu). Ama birşey yok şimdilik. Sadece motor/şase no vs. yazıyor. Eğer yeni bir güncelleme olursa buradan bildirileceğini tahmin ediyorum (en azından umuyorum).

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güncelleme oldugunda nette gorunmuyor arkadaslar ben sisteme giriş yapabiliyordum fakat aku guncellemesi gozukmuyordu nette.

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ecelnico link' Alıntı:
güncelleme oldugunda nette gorunmuyor arkadaslar ben sisteme giriş yapabiliyordum fakat aku guncellemesi gozukmuyordu nette.

Kötü olmuş. Eski aracımda, girdiğimde pop-up pencere çıkıp uyarı veriyordu güncellemeyi.