opel lastık+jant

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar opel vectra 2000 gls var bende uzerındekı orjınal jantları degıstırmek ıstıyorum 17 veya 18 ınc dusunuyorum bu jantları taktıgım zaman artıları ve eksılerı ne olur km nın buldum lastık + jant 1300 pahalımı???

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüntü olarak süper durur ama lastikleri ince yanak alırsan arabanın konforu azalır ve bozuk yollarda işkence olabilir sana.o yüzden 55 yanaktan aşağı düşürme lastik yanağını.tabi kullandığın yer hep asfaltsa sakıncası olmayabilir ama burası Türkiye malum yollarımızın henüz tümü otoban değil:)

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dun bı arkadasın ekcentıne aldık camurluk ve davlumbaza surtuyo jant 15 lık bosken bısey olmadı ama 3 kısı bınıce surtuyo aynı sorun bendede olur mu???

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Görüntü olarak süper durur ama lastikleri ince yanak alırsan arabanın konforu azalır ve bozuk yollarda işkence olabilir sana.o yüzden 55 yanaktan aşağı düşürme lastik yanağını.tabi kullandığın yer hep asfaltsa sakıncası olmayabilir ama burası Türkiye malum yollarımızın henüz tümü otoban değil:)

naptın abi yaa ne 55i:kop:

ben 50 yanakla girmediğim çukur kalmadı tık yok lastikte:good:

50nin üstüne sakın çıkma...altına inersen tekerlek çapın düşer fazla yakarsın.... en ideali 205 50 17 dir

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
naptın abi yaa ne 55i:kop:

ben 50 yanakla girmediğim çukur kalmadı tık yok lastikte:good:

50nin üstüne sakın çıkma...altına inersen tekerlek çapın düşer fazla yakarsın.... en ideali 205 50 17 dir
Tezcan kardeş ben samsunun bir ilçesinde yaşadığım için benim tecrübelerim bu şekilde idi.elbette ben de ankarada olsam senin gibi düşünürdüm.zaten belirttiğim gibi yol asfalt ise problem çıkmaz demiştim arkadaşa:good:bu arada arabanın orijinali neyse ondan farklı bir ölçü hiçbir zaman araba için iyi olmayacaktır.bunu da unutmayalım:)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Tezcan kardeş ben samsunun bir ilçesinde yaşadığım için benim tecrübelerim bu şekilde idi.elbette ben de ankarada olsam senin gibi düşünürdüm.zaten belirttiğim gibi yol asfalt ise problem çıkmaz demiştim arkadaşa:good:bu arada arabanın orijinali neyse ondan farklı bir ölçü hiçbir zaman araba için iyi olmayacaktır.bunu da unutmayalım:)

bende samsunluyum abi :) samsunun içi iyide hakkaten ilçelerinde filan yaşıyorsan 60 aşşağı lastik takılmaz :D + arabaya karlık filanda takılmaz...adamlar bir kasis yapıyor...yükseklik 16 cm filan enine genişlikde 10 cm...çivi gibi ya:kop:

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende samsunluyum abi :) samsunun içi iyide hakkaten ilçelerinde filan yaşıyorsan 60 aşşağı lastik takılmaz :D + arabaya karlık filanda takılmaz...adamlar bir kasis yapıyor...yükseklik 16 cm filan enine genişlikde 10 cm...çivi gibi ya:kop:
Gerçekten öyle.kasislerden geçerken sanki darbeleri beyninde hissediyorsun:D