opel corsa d servisten 950 tl ye sis farı almaya gerek yok

yokki00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir buçuk ay önce kırmızı renk opel corsa d 1.2 aldım araç 1.2 versiyon olduğu için sis farı mevcut degıldı servıse sordum taktırmak ıstedım 950 tl gıbı yuksek bır fıyat ıstedıler bende nette arastırdım orjınal bulamadım çıkma olarak arastırdım yıne bulamadım sonunda nette 125 tl ye yan sanayı sıs farı buldum orjınalınden tek farkı orjınalınde olan krom kaş yoktu bende bunun çözümünü nikelaj bant ile çözdüm sadece farları taktırmak kaldı bana ustalıkla bırlıkte malıyetı ortalama 150 tl olacak farın resmını yukledım bakabılırsınız

Ekli dosyalar

• IMG_20120831_105614.jpg
    IMG_20120831_105614.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 219

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun.Nikelaj bandı söküp usta birine sıcak tabanca ile monte ettirin,sonradan yapıldığı çok belli.

yokki00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuanda taktırıp araç üstünde görüntüsüne bakcam eğer hoşuma gitmezse söküp ustasına yaptırmayı düşünüyorum

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun aracınız.bu sis farlarından hepsiburada veya gittigidiyorda bulabilirsiniz.Ben gördüm nikelajlısını.Ama almışsınız artık...Nikelaj işini tuning aksesuarcılarda yaptırabilirsiniz kapı kolu cam çıtası kaplayan nikelajcı aksesuarcılar var.

murti154

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah. orjinal sisler hakikaten pahalıymış.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krom kaş vardır elbette ama aramak bulmak lazım. sizinki çok eğreti duruyor usta biri yaparsa daha iyi olabilir...

yokki00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun aracınız.bu sis farlarından hepsiburada veya gittigidiyorda bulabilirsiniz.Ben gördüm nikelajlısını.Ama almışsınız artık...Nikelaj işini tuning aksesuarcılarda yaptırabilirsiniz kapı kolu cam çıtası kaplayan nikelajcı aksesuarcılar var.
valla ben baktım ama bulamadım hiç biyerde eğer bildiginiz bir yerde varsa adres verirseniz bakarım tabiki fiyatıda uygun olmalı

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada Polat Nikelaj var uygyun fiyata yapabilirler...Adresi : Yeni başkent sanayi sitesi 56.sokak no:2 Ergazi-Batıkent.Bir de GMG Garage var ki ankaranın en sağlam tuning garajı.Adresi : Uzayçağı Caddesi. 1253. Sok. (Eski 355) No:11 Ostim - Ankara burası muhtemelen biraz daha fazla fiyat söyleyecektir ama işçilikleri güzel.Ankarada amcam opel frontera'nın tamponunu kaplattırdı oraya işçilik çok iyiydi.Orjinal krom tampon gibi duruyordu.Sis farı kenarını çok çok rahat yaparlar.