Opel astra j kasa 2014 1.6 115 bg editiom

Frekoza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar 2014 model astra 116 binde edition paket 1.6 benzin lpg(çelik subap takılı) 115 bg almayı düşünüyorum. Çevremde çok fazla astra çok sanayiye gider özellikle bu paketlerde sürekli arıza lambaları yanar sebepsiz yere gibi laflar duyuyorum. Kullanıcı olarak yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun kalırım. İyi forumlar

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende Edition Dizel var ama sonuçta Opel markası olduğu için bu modele yorum yapayım......Almak istediğiniz araç benzinli+Lpg li ve araçta çelik subap mevcutmuş..Bence daha az sorunlu olacaktır...Bu modellerde Genelde subap yakma kronik olarak görülüyor....Bir çok marka kullandım ama sıfır sorun ve milletin eleştirmediği bir araç şuana kadar görmedim(Bu sınıftaki araçlarda)...Önemli olan sizin ne hissetiğiniz ve düşündüğünüz...Sonuçta opel çok fazla sorun çıkaran bir marka değil...

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
O sürekli arıza lambası yanar gibi laflar söyleyenlere itibar etme. Lpgden dolayı yanan arıza lambasının çözümü iyi bir ayarlamayla çözülür. Bende oldu bir daha da yanmadı. Benim araç 67 binlerde şu an 2012 model şu subap yakma efsanesini henüz keşfedemedim. O zamana kadar lpgden yaptığım kar ile rahat 3-4 tane çelik subap takımı değiştiriyorum zaten. Önerim siyah alma güzelin derdi de çok oluyor :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarıda dendiği gibi iyi ayar lamba yaktırmaz. Önceki sahibi muhtemelen subabları erittiği için çelik subab takılı. Kimse lpg takarken subabı da peşinen çelik yapalım demez. Magnezyum subab olur orijinalde, magnezyum da çeliğe göre hafif bir malzeme olduğu için yakıt ve performansa emisyona falan etkisi olur. Araçlara sonradan lpg takılınca iyi ayar hatta araç yürürken yapılan ayar şart, çoğu yer direk kopyala yapıştır yaparak ayar yaptım diyor

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A
Arkadaşlar merhabalar 2014 model astra 116 binde edition paket 1.6 benzin lpg(çelik subap takılı) 115 bg almayı düşünüyorum. Çevremde çok fazla astra çok sanayiye gider özellikle bu paketlerde sürekli arıza lambaları yanar sebepsiz yere gibi laflar duyuyorum. Kullanıcı olarak yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun kalırım. İyi forumlar
Bu tamamen şans işidir