Opel Astra J Bady Kit

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Opel Astra J Bady Kit

Plastik hos guzel ama fiber esniyor kirilma ihtimali biraz daha dusuk ..

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

lt818 link' Alıntı:
makyajli kasalar icin bodykit ciktimi satisa questionnn
Odak makyajli kasa icin bodykit calismasi yapti, hatta uygulanan araclarda var ve gayet basarili..

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Odak makyajli kasa icin bodykit calismasi yapti, hatta uygulanan araclarda var ve gayet basarili..

Tarik bey veya cagri beye iletelim resimleri yukleyelim ..

K

kerim

Bilgi Girilmemiş

ben bu zamana kadar hiç plastikten body kit yapan duymadım bütün hepsi fiber kullanıyor bence fiber daha sağlıklı

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

1500'e plastik bodykit beni dusundurdu gercekten.. Fiyatlari yuksek olmasi gerekiyor bence sozle degil gozle gorerek alin derim..

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabiki görerek alıcam. Geçen gittiğimde varmış ama aracı teslim ettikleri için göremedim.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yaptıracağım. Fiber kesinlikle yaptırmam çünkü sıkıştırılmış saman gibidir fiber. Eski banyo küvetlerinin altı o malzemeden. Kırılması çok kolay ve eğlenceli :) Plastik daha elastik olduğundan esneme payı daha fazla o nedenle daha sağlam ve pahalıdır.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar konu kirliliği yaratmak istemedim buradan bir kaç önerinizi alıcam konuyu açan kardeşimiz için de bir mahsuru yok ise şayet bir kaç foto yüklüyorum..

vQpPGO.jpg

[img=800x535]http://i.hizliresim.com/A0kzMX.jpg[/img]

ön lip olarak bunu istiyorum platik body kit olması tercihim malum ülkemizde yollar kaldırımlar park yerleri sıkıntılı ön lipin altı piano black olacak
http://www.odakdynamics.com/dis-aksesuar/body-kit/opel-astra-j-sol-marspiyel-plastik-makyajli  böyle bir marspiyel istiyorum
http://www.odakdynamics.com/dis-aksesuar/body-kit/opel-astra-j-difuzor-plastik-makyajli böyle de bir difuzör ve egzos aynı mert kardeşimizinki gibi

şimdi sizin hem görüşlerinizi almak istiyorum hemde 3ü var odak da ama ön lip benim istediğim gibi değil  hayli hazır da 2000 liram var bunun için mart 15-20 gibi istanbula gitmeyi düşünüyorum nerde nasıl yaptırabilirim ve ne kadar olur böyle bir şeyin fiyatı 5 parçabody kt bir de egzzoslar

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizimkilerden cevap veren yok buda iyi    ::)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
bizimkilerden cevap veren yok buda iyi    ::)
Cevap vereyim faydam olsun diyecem ama hiç anladığım bir mevzu değil. Ancak diyebilirim ki resimdeki araç nefis görünüyor.