Opel astra h

Eses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Yeni üyeyim opel astra cd aracımı sattım. Şu anda astra h kasa almayı düşünüyorum 2008 2012 arası .Yalnız dizel mi benzinli mi kararsızım. Benzinli de lpg takıldıgında hem uyum hemde subap erime problemi yaşandığını duydum ne derece doğru. Dizelde 1.3 motor çekiş problemi yaşarmıyım.Bide paket olarak hangisini tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Yeni üyeyim opel astra cd aracımı sattım. Şu anda astra h kasa almayı düşünüyorum 2008 2012 arası .Yalnız dizel mi benzinli mi kararsızım. Benzinli de lpg takıldıgında hem uyum hemde subap erime problemi yaşandığını duydum ne derece doğru. Dizelde 1.3 motor çekiş problemi yaşarmıyım.Bide paket olarak hangisini tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.
Yazılımsiz binmeyin derim. Yazılım için: 2CR [emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Astra H ın dizelini bilmem de lpg lisinden uzak durun, subapla bitmiyor zırt pırt ufak tefek masrafları çıkıyor.

srkndndr

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
servis bakımlıysa her ikisi de düşünülebilir. elektronik bir arac oldugu icin ufak tefek arızaları olur.sunrooflu almamaya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Ne alırsanız alın Dizel den şaşmayın.Tek kalem yakıt.Muayene de yok onu yaptır yok bunu yaptır yok sızdırmazlık yok bilmeme ne dizel tek kalem yakıt olsun dizel olsun benzinliye zaten güç yetmiyor.Yok elli tl benzin al peşine de 50 tl lik tüp al bu ne.100 tl lik mazot olsun daha iyi.
Sayın
tuleybihayat
Yazılım için: 2CR bunu anlamadım bi zahmet bu konuyu biraz açarmısınız.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Astra G den sonra Astra H'ye geçmek maddi bakımdan biraz sıkıntı yaratabilir.

enermax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle katılıyorum, astra h yazılımsız olmaz. 2CR Türkiyenin en iyi yazılım firmasıdır.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ne alırsanız alın Dizel den şaşmayın.Tek kalem yakıt.Muayene de yok onu yaptır yok bunu yaptır yok sızdırmazlık yok bilmeme ne dizel tek kalem yakıt olsun dizel olsun benzinliye zaten güç yetmiyor.Yok elli tl benzin al peşine de 50 tl lik tüp al bu ne.100 tl lik mazot olsun daha iyi.
Sayın
tuleybihayat
Yazılım için: 2CR bunu anlamadım bi zahmet bu konuyu biraz açarmısınız.[/QUOTE [MENTION=53056]enermax[/MENTION] açıklamış [emoji6][emoji106][emoji4]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi