Opel Astra H Orj. Kolçak

brs06ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

ismim Barış aranıza ve opel ailesine geçen hafta katıldım.

Çok temiz bir 2007 opel astra h kasa enjoy satın aldım. Ancak aracta kolçak yok. Bana orj. vidasız kolçak gerekmektedir. Bilgisi olan varsa destek rica ederim.

şimiden astraturkiye ailesine teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz saygılar sevgiler,

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Bu aracın orjinal kolcağı satılıyormu bilmiyorum ancak Ankarada Şaşmazdan temizinden kolçak bulmaya çalışmanızı öneririm.

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/armster2...ayama-kolcak-siyah-2004-sonrasi-pm-otelf17957

https://urun.gittigidiyor.com/otomo...ra-h-2004-sonrasi-kol-dayama-kolcak-308005956

Sanırım bunlar. Aracınızı güle güle kullanın, Rabbim kaza bela vermesin. Linkleri örnek olarak koydum. Vida işi var mı bilmiyorum ama armsterin kolçakları diğerlerinden pahalı ancak kalitelidir. Astra g için geçmeliydi ama bunun ayrıntısını sormanız gerek.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Astra h'ı bilmiyorum ama, ben geçmeli olanları megane 2 de denedim gacır gucur ses yapıyordu, tavsiye etmem. Astra j orijinal komple orta konsol alacaktım arkadaşın aracında denedikten sonra vazgeçtim ki oldukça da pahalı idi zaten. Arkadaşımın focus'una yetkili serviste takılmış vidalı kolçak gördüm o da hoşuma gitmedi. Koltuk iskeletine monte edilenler var civatalı, sünger üzeri kumaş kaplı. Uzunluğunu da isteğinize göre yapabiliyorlar. Mevcut aracımda kullanıyorum. daha önce 2 aracımda da kullanmıştım.

brs06ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceleri bende focus 3 ve 4 kullandım onlar da vidasız ürün mevcuttu ve cok memnun kalmıştım anladım kadarıyla yetkili yedek parça ve servisler de dahi yok orj. ürün. Mecburen başka ürünlere yönelcez aslında şimdi den buldum bir tane Armster2 diye geçiyor.

brs06ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel mesajlarınız için teşekkürler. Ürünü aldığım da sizlerle paylaşacağım. Mecbur goktasın dediği gibi Armster2 ye yönelcez. Araca ufak tefek dokunuslar yapmaya başladım inş sizlerle de ilerleyen zaman da paylaşırım.

ArasAsil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2006 Enjoy aldım, orjinal kolçak buldum ama orjinal kolçak koltuğa monte ediliyor, montaj temiz şekilde mümkün mü henüz öğrenemedim, öğrenip alıp montajını yaptırırsam paylaşacağım.
Orj. Kolçak Örneği: Resimdeki Ürün (600TL)
opel-astra-h-kol-dayama-orjinal-gm__1528688916854681.jpg

Son düzenleme: