OPEL ADAM'I NASIL BİLİRSİNİZ?

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,,

Kız arkadaşım için araç araştırıyoruz. Opsiyonlardan biri de Opel Adam. Tipini benim muhalefetime rağmen çok beğendiğini söyledi. Acaba konuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Benim araca ilişkin en büyük kaygım bu araca bu kadar para verilmez düşüncesi. donanımlı versiyonu 55000 liraya geliyor ki bana bu sınıfta bir araç için çok fazla geldi. (ben kasım ayında 0 km opel astra cosmo active select aracımı 56000 liraya almıştım) yine de sizlerin fikirlerine danışmak istiyorum. teşekkürler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPEL ADAM'I NASIL BİLİRSİNİZ?

dimens link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,,

Kız arkadaşım için araç araştırıyoruz. Opsiyonlardan biri de Opel Adam. Tipini benim muhalefetime rağmen çok beğendiğini söyledi. Acaba konuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Benim araca ilişkin en büyük kaygım bu araca bu kadar para verilmez düşüncesi. donanımlı versiyonu 55000 liraya geliyor ki bana bu sınıfta bir araç için çok fazla geldi. (ben kasım ayında 0 km opel astra cosmo active select aracımı 56000 liraya almıştım) yine de sizlerin fikirlerine danışmak istiyorum. teşekkürler.

Bayanlar için tarz bir araba diye düşünüyorum ama ikinci eli zayıf kalacaktır. Fiyatlara da çok bakmıyorum artık fiyatlar bütün araçlar için uçtu gitti. :)

Ama bir hanıma gider, nihai düşüncem bu. :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence kesinlikle o paraya alınmaz bence kız arkadaşınızı kandırın ikinci el temiz bir minicooper bakın derim

Edit İlan No: 170536590    İlan No: 169010594 gibi sahibinden de birçok ilan var

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güvenlik açısından adam kötü o yüzden bulaşmayın 2. El de cabası
Mini r56 temiz olanları baya yüksek 2009 sonrasına bakmanızı tavsiye ederim bir de çok ama çok yakar
Sizin kriterleriniz neler ona göre yardımcı olmaya çalışalım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Neyi beğeniyorsanız onunla mutlu olursunuz, kusurları da dahil.

Arkadaşlar kullanılmış M.C. tavsiye etmiş ama 2. el MCooper lar -özellikle 2-3 yaşından eskiler- sanılanın aksine uzun dönem kalitesi çok parlak olmayan araçlardır.

Adam alınacaksa bence yeni 1.0 t.benzinli motoru ve yeni şanzımanı ile alınmalı, tasarımı bayanlar tarafından çok beğenilen sürüşü kaliteli ve güvenli bir model, moda aracı olduğu için de tıpkı Fiat 500 gibi emsallarinden pahalı.