OPC Jant

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPC Jant

firstemperor link' Alıntı:
Orjinal opc jant çok pahalı diye biliyorum, bende de gun metal opc var, nehir gri araca daha çok yakışıyor dediğiniz gibi, içi siyah olanlar beyaz ve siyah araçlara daha çok yakılıyor.

çok pahalı tabiki... piyasadaki gördüklerimizin hepsi replika... bendeki Arıcıoğlu mu arceo mu ne öyle bişidi heralde...

yalnız orijinal veya replika... bu jantlardan alacak arkadaşlar, kesinlikle çok titiz kullanması gerek... benim gibi kaldırımlara sıfır yanaşıyorsanız çok küfür edersiniz.. lastik yanakları düşeceğinden jant lastik mesafesi sıfır oluyo... hemen kaldırıma sürtüyo... 17 inç te kaldırıma geçirmiştim yola geri fırlatmıştı beni lastik :) bunda öyle bi şansınız yok... jantı elinize alırsınız... ben bahçeli 7 de gezerken kaldırıma sürtüp çizdim... düşünün artık...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
çok pahalı tabiki... piyasadaki gördüklerimizin hepsi replika... bendeki Arıcıoğlu mu arceo mu ne öyle bişidi heralde...

yalnız orijinal veya replika... bu jantlardan alacak arkadaşlar, kesinlikle çok titiz kullanması gerek... benim gibi kaldırımlara sıfır yanaşıyorsanız çok küfür edersiniz.. lastik yanakları düşeceğinden jant lastik mesafesi sıfır oluyo... hemen kaldırıma sürtüyo... 17 inç te kaldırıma geçirmiştim yola geri fırlatmıştı beni lastik :) bunda öyle bi şansınız yok... jantı elinize alırsınız... ben bahçeli 7 de gezerken kaldırıma sürtüp çizdim... düşünün artık...
Bendeki de arceo şimdi hatırladım. Kaldırıma sürtme konusunda çok haklısınız bende çok sürttüm hatta ufak bi parça kırığı bile var. Birde ben göbekteki opel logosunu düşürdüm 2 tanesini. aynısından nerden bulabilirim?

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Bendeki de arceo şimdi hatırladım. Kaldırıma sürtme konusunda çok haklısınız bende çok sürttüm hatta ufak bi parça kırığı bile var. Birde ben göbekteki opel logosunu düşürdüm 2 tanesini. aynısından nerden bulabilirim?

http://aricioglu.com/

şurayla bir görüşün derim... sahibinden de ilanları var, belki orda ararsanız bulabilirsiniz...

şunları buldum..
http://www.gittigidiyor.com/oto-yedek-parca-aksesuar/lastik-jant-ekipmanlar?k=opel+opc+jant+g%F6be%F0i

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:

ve + olarak... bu ebat jant ve lastik alacaksanız.... lastiklerde mutlaka nitrojen kullanmalısınız.. araç daha az yorulur...  lastikleriniz yazın daha geç ısınır ve dolayısıyla daha geç aşınır... yakıta pozitif etki yapar... 

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
acelera, endonezya malı bir lastik... Endonezya üretimi yani.... :) ucuz ama etkili... dediğim gibi türkiyenin bi çok yerini gezdim... 53 binde aracım... şikayetim olmadı... tabi isterim michelin takmak ama 2 milyarı geçiyo... daha doğrusu takmış odak ben kullanıyorum... ben aracı böyle aldım... 2. sahibiyim... :)

acelera sessizlik ve tutumuyla güzelmiş yumuşak lastik olduğundan ama bir çok kişide balon yapmasından şikayetçi spor lastik olmasından kaynaklanıyor tabikide. birde kullanım şeklide önemli illaki.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
acelera sessizlik ve tutumuyla güzelmiş yumuşak lastik olduğundan ama bir çok kişide balon yapmasından şikayetçi spor lastik olmasından kaynaklanıyor tabikide. birde kullanım şeklide önemli illaki.

yaklaşık 30 000 km kullandım... çok şükür balon filan yaptırmadım.... bu iş şans meselesi birazda... kullanım, sürtme, kalite, dayanıklılık filan bunlara ek olarak.... abim eskiden michelin bayisiydi... oraya garantiden değişim talebiyle gelen lastikleri görüyordum... ama değişeni görmedim... çünkü yanaklara garanti vermiyolardı.. (o zaman.. şimdi bilmiyorum nasıl)
yani demek istediğim paran varsa tabiki git en iyisini en güzelini al... ama ekonomik olsun diyorsan bu seçeneklerden bir tanesi olur...

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
yaklaşık 30 000 km kullandım... çok şükür balon filan yaptırmadım.... bu iş şans meselesi birazda... kullanım, sürtme, kalite, dayanıklılık filan bunlara ek olarak.... abim eskiden michelin bayisiydi... oraya garantiden değişim talebiyle gelen lastikleri görüyordum... ama değişeni görmedim... çünkü yanaklara garanti vermiyolardı.. (o zaman.. şimdi bilmiyorum nasıl)
yani demek istediğim paran varsa tabiki git en iyisini en güzelini al... ama ekonomik olsun diyorsan bu seçeneklerden bir tanesi olur...

Siz almadan önce araştırmaları iyi yapmışsınızdır sanırım bilinçli olarak. Lastikci olduğunuz için :) fiyatlarına baktım gerçekten çok iyi teşekkür ederim