Online Yedek Parça Sorunu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Siteden yağ pompa contası gm diye sipariş verdim dostlar bana ne olduğu belirsiz bir conta yollamışlar ve paketleme sorunluydu conta orj. Değildi aldığınız ürünler eğer orj. Diye alıyorsanız mutlak dağında solunda bir yerinde GM ibaresi olur
Ben siteden şimdiye kadar alışveriş yaptim sorun yaşamadım ama bu conta siparişinde sorun cıktı orj. Diye aldım ne olduğu belirsiz conta geldi

hunter1907

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben de benzer sorunu direk contalarında generalopel ile yaşadım, ama günahlarını almayayım bana "gelen kargoyu teslim almayın, bugün yeni kargo göndereceğiz yanlışlıkla yan sanayi ürün göndermişiz" dediler. Ben de beklemek istemiyorum fiyat farkını gönderin dedim ve hesabıma yan sanayi ile olan fiyat farkını gönderdiler. Kargo geldiğinde araba servisteydi bir iki gün sonra araba gelip de contaları takacağım sırada bir tanesinin klipslerinin yerinde olmadığını ve klips olan kısmının kırık olduğunu farkettim. Usta yapıştırıcıyla falan halletti ama sonradan baktığımda hiç yerine olmamıştı uğraşmak istemedim 50 lira için...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ben de benzer sorunu direk contalarında generalopel ile yaşadım, ama günahlarını almayayım bana "gelen kargoyu teslim almayın, bugün yeni kargo göndereceğiz yanlışlıkla yan sanayi ürün göndermişiz" dediler. Ben de beklemek istemiyorum fiyat farkını gönderin dedim ve hesabıma yan sanayi ile olan fiyat farkını gönderdiler. Kargo geldiğinde araba servisteydi bir iki gün sonra araba gelip de contaları takacağım sırada bir tanesinin klipslerinin yerinde olmadığını ve klips olan kısmının kırık olduğunu farkettim. Usta yapıştırıcıyla falan halletti ama sonradan baktığımda hiç yerine olmamıştı uğraşmak istemedim 50 lira için...
Valla bende taktım zaten bekleyemem zaten yan sanayi dese gider elring alor takarım yorumda yapamıyoruz yan sanayi orj. Olarak satmasa sorun olmaz araç hararet yapıyor su kaçırınca yada bir yerden hava alınca sıcak çalışıyor diye

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Şu internet olayında hep bir falso oluyor benim su pompasınıda biliyorsun opel centerdan aldım montajın ilk haftasında patlayınca servise yolladırlar. :)

• Beğen
Tepkiler: Kaan.