oil catch

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
şu sıralar araçla uğraşamadığım için içim içimi yemekte internette gezerken oil catch gördüm 20 dolara filtreli bizim cdtilere takılabilir mi linkleride ekledim hangisini tavsiye edersiniz

not: merak edenler için yağ buharını tutuyor(gaz kelebiğini yada intercoolerı yağlandırmıyor) ve motordan hava filtresi kutusuna giren hortuma takılıyor bildiğim kadarıyla

oil catch | eBay

oil catch | eBay

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Forumda taktıran Vectra B sahipleri var. Mecburiyetten takıldı. Bence sorunsuz araç için son derece gereksiz bir uygulama.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
vectra b konularına baktım hatta onu açmamak için oraya yazdım da fakat kimse cevap vermeyince mecbur konu açtık:) hem uğraş olsun hemde intercooler sağlığı açısından düşünüyorum uzun vadede araca yararlı bir uygulama ortalama 40 tlye geliyor bu paraları nelere vermiyoruz ki

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Peki ya o yağ buharı, silindirleri yağlamak, socaklığı düşürmek için faydalı ise?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Peki ya o yağ buharı, silindirleri yağlamak, socaklığı düşürmek için faydalı ise?

o zaman egryide iptal etmemek gerekir oda sıcaklığı düşürüyor sonuçta:) ayrıca takanlardan da olumsuz bir geri dönüş yok :)bir tane ısmarladım zaten

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
o zaman egryide iptal etmemek gerekir oda sıcaklığı düşürüyor sonuçta:) ayrıca takanlardan da olumsuz bir geri dönüş yok :)bir tane ısmarladım zaten

:) Eski araçlarda yola sallardık hortumu. Bence sizin aracınız için son derece gereksiz bir uygulama. Bir + - yaratacağını düşünmüyorum. Kurum ile sorununuz yoksa, Egr ile uzun yol testimiz vardı, dediğin gibi iptal etmemek daha güzel.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
abi can sıkıntısı raporlu geldim ocak sonuna kadar evde yatıyorum yapacak iş yok arabayla motora sarıyorum bende:)birde ben sallasam kesin fare kaçar öteki arabamda hava filtresini kemirip gaz kelebeğine çöpleri taktırmıştı bundada üstteki plastik kapağın altına girip pislemiş her yer fare pisliği fare kutusu aldım bugün:)

Son düzenleme: