NaviMaster Kullanan Arkadaşlar!!

tayfunelliiki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NaviMaster Kullanan Arkadaşlar!!

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Yeni Opel Astra J 1.3 Cosmo +sunroof araç sipariş vermek üzereyim.Ancak navigasyon konusunda çok kararsız kaldım.Bugün Opel bayisi bana cd500 yerine gelicek araç'a NaviMaster takalım çok güzel bir cihaz dedi.Araçta hiçbir yer delinmiyormuş.Geri görüş kamerası Plaka ışığının olduğu yere monte ediliyormuş hiçbir sorun çıkarmıyor dendi bana.Aranızda bu cihazı kullanlar varmı acaba?Bilgi ve tecrübelerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.
Teşekkürler

merhaba ben edition model astramda navimaster kullanıyorum gayet başarılı  özelleklede bluetooth u yazılımsal olarak sorun çıkarmıyor senkronnizasyonda sorun yok yani mp3 lerde geçiş baya hızlı ama film izlerken kesik ksik görüntü veriyor birtek o sorunumuz var

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BahadırBLC link' Alıntı:
selamlar, astra j aracıma navimaster düşünüyorum opel garantili montaj fiyat bilgisi olan var mı? ayrıca işletim sistemi android değil, android işlemci olsa ne fark yaratır?  thnxx

merhabalar şuan çoğumuz WinCe tabanlı sistem kullanıyoruz. Android tamamen farklı bir olay. Navimaster Wince 750 TL + 100 TL Montaj ücretiyle 850 TL ye mal oluyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

biochan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam benim de edition kasa var, acaba sizin araçta direksiyondaki blutooth kumandasını gelen çağrıyı cevaplamak için ve aramayı sonlandırmak için kullanabiliyor musunuz? Bir de merak ettiğim nokta telefon rehberini monitörde görebiliyor musunuz?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben hep ekrandan açıyorum hiç denemedim bluetooth telefonla konuşurken. :) ekranda gözüküyor arayan numara !

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

biochan link' Alıntı:
Hocam benim de edition kasa var, acaba sizin araçta direksiyondaki blutooth kumandasını gelen çağrıyı cevaplamak için ve aramayı sonlandırmak için kullanabiliyor musunuz? Bir de merak ettiğim nokta telefon rehberini monitörde görebiliyor musunuz?
Edition cd300 modelde direksiyondan cevaplama çalışmıyor canbus olmadığı için. Rehberi cihazda görebiliyorsunuz. Bu dediklerim eski navimaster için geçerlidir.Elektro modeli canbus'li sorun yok.

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
merhabalar şuan çoğumuz WinCe tabanlı sistem kullanıyoruz. Android tamamen farklı bir olay. Navimaster Wince 750 TL + 100 TL Montaj ücretiyle 850 TL ye mal oluyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Üstadım 700+100 montaj tl değil miydi zammı gelmiş.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alıntı yaptığınız tarihte fiyat o şekildeydi. Şuan fiyatı konusunda bilgiyi özelden göndereyim size buradan fiyat paylaşamıyoruz

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sport donanım aracında ( stil paket olmayan) bu cihazı kullanan var mı ? Varsa irtibata geçmek isterim bir kaç sorum olacak :)

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtaner link' Alıntı:
Arkadaşlar sport donanım aracında ( stil paket olmayan) bu cihazı kullanan var mı ? Varsa irtibata geçmek isterim bir kaç sorum olacak :)
Arkadaşlar yok mu hiç sport paket aracında navimaster kullanan?