Navimaster inceleme videoları (kendime ait)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster inceleme videoları (kendime ait)

ewet 3 sayfa menu standart.sistemi nerden aldınız bilmiyorum ama ben cihazı dağıtıcı firmadan aldım yani yazılımı yapan yer, bu forumda opel logosu görünmüyor diye yorum yapılınca navimaster dan serkan bey 4. sayfayı geliştirdi. serkan bey yada onun cihaz tedarik ettiği bir opel servisinde küçük bir yazılım desteği ile bu sayfa eklenebiliyor çok kısa bir işlem serkan beyin ofisi acıbadem üsküdardadır.dielrseniz iletişim telefonunu size verebilirim.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun güle güle kullanın.
beklentilerimin üzerinde bi sistem buldum videoları izlerken.
özellikle menü geçişlerini ve görüntüsünü çok beğendim  :)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok tesekkür ederim.

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

polatts link' Alıntı:
ewet 3 sayfa menu standart.sistemi nerden aldınız bilmiyorum ama ben cihazı dağıtıcı firmadan aldım yani yazılımı yapan yer, bu forumda opel logosu görünmüyor diye yorum yapılınca navimaster dan serkan bey 4. sayfayı geliştirdi. serkan bey yada onun cihaz tedarik ettiği bir opel servisinde küçük bir yazılım desteği ile bu sayfa eklenebiliyor çok kısa bir işlem serkan beyin ofisi acıbadem üsküdardadır.dielrseniz iletişim telefonunu size verebilirim.
Cihazı beylikdüzü erdemirlerden aldım,şimdilik bi sıkıntım yok güzel bi cihaz.Üsküdar şimdilik bana biraz uzak kalıyor en iyisi 3 sayfa ile idare etmek :D ilginiz için teşekkür ederim.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
evet divx filmlerde ileri geri seceneği olmasına istinaden bu fonksiyonlar çalışmıyor hatta filmi baştan başlatıyor. bu konuda yazılım iyileştirilmesi yapılabilir.
bluetooth için ayrı bir mikrofon takılabileceği bana söylendi ben biraz kullanayım sıkıntı çok olursa yapabiliriz dedim yani mikrofon seceneği iyileştirilebilir.
telefondaki müzikleri ister data kablosu istersenizde bluetooth ile kontrol edebiliyorsunuz ve müzikleri dinleyebiliyoruz.
bluetooth müzik dinleme ve kontrol için bir video hazırlar ve burda paylaşırım.

İleri geri sarma seçeneği yok ancak altta dokunmatik olarak , basılı tutarak ileri geri sarma yapılabiliyor.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qwer001 link' Alıntı:
Cihazı beylikdüzü erdemirlerden aldım,şimdilik bi sıkıntım yok güzel bi cihaz.Üsküdar şimdilik bana biraz uzak kalıyor en iyisi 3 sayfa ile idare etmek :D ilginiz için teşekkür ederim.
erdemirlere gidip navimasterdan birini bulup yaptırabilirsiniz.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihazımı alalı sanırım bir ay dan fazla oldu navigasyon bir kaç defa kullandım onun dışında bir kaç kez logo değişimi için kurcaladım hatta geri dönüş kamerasını bile kullanmıyorum aynalara devam kısaca araca kattığı hava dıışında bir artısı olmuyor bana o yüzden yok divx yok tv yok resim gösterme bunlar boş iş :))) ama navimaster iyidir :)

eser_aga_83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu navigasyon programlarını çok beğendim sendeki.acemiyim ben oldukça bana yardımcı olabilir misin.bu programları bana atabilir misin.ve de nasıl kurulacağını bilmiyorum.bende de aynı cihazdan var ama bendeki yazılım sadece igo..o da çok kötü..beğenmedim hiç.  bana gönderebilir misin sendeki navigasyon yazılımlarını..çok sevinirim