Nav 9924 HD için ne düşünüyorsunuz

ogzcbngl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ,

formun sayesinde multimedia sistemleri hakkında baya bir fikir sahibi oldum bu açıdan çok teşekkürler gelelim soruma aşağıdaki linkte bulunan cihaz İstanbul içi montaj dahil 799 tl isteniyor sizce iş görür mü? ilerde sıkıntı yapar mı? kullanan arkadaşlardan özellikle yardım bekliyorum bu fiyat bantında daha iyi bir marka model varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-opel-astra-j-nav-9924-hd-navigasyon-sd-usb-bt-dvd-tv-192154899/detay/

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nav 9924 HD için ne düşünüyorsunuz

Bende sizin gibi arayış içindeyim. Baktığınız ürünü tavsiye etmem ama. İşlemcisi 600 ve üstü ram de ddr2 olanlar var. Onlardan birini tercih etmek lazım. Baktığınız ürün ayarında n11 de for-x marka bir ürün var. 799 lira fiyatıda iyi aslında. Birde Navimaster var 679 liraya. Bu iki ürüne de bakabilirsiniz. Forumda isim toplayıp toplu alım yapsak çok güzel olur aslında. Bir ara navix marka ürünü 650 liraya almışlar.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam kendim 9833 HD Black kullanıcısıyım. Memnunum ama görselliğin biraz daha modernize edilmiş hali Platinium serisi olanlarda mevcut. Tavsiye ederim :)

ogzcbngl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
Bende sizin gibi arayış içindeyim. Baktığınız ürünü tavsiye etmem ama. İşlemcisi 600 ve üstü ram de ddr2 olanlar var. Onlardan birini tercih etmek lazım. Baktığınız ürün ayarında n11 de for-x marka bir ürün var. 799 lira fiyatıda iyi aslında. Birde Navimaster var 679 liraya. Bu iki ürüne de bakabilirsiniz. Forumda isim toplayıp toplu alım yapsak çok güzel olur aslında. Bir ara navix marka ürünü 650 liraya almışlar.

128 mb ddr ram az gibi geldi donma takılma yapabilir.Navimaster da olabilir bilmiyorum bir yandan wi-fi vs de olsun istiyorum uzun yolda çocuk için internet ten tv yada film seyretmek iyi olabilir analog tvler şehir dışında çekmiyor malüm