nasıl olmuş arkadaşlar?

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşüncene saygi duyuyorum ama bu modifiye isi once yapan kisinin kendi begenisidir sonrada sunum yapilir ve begenilmeyen bir is varsa nedeni yazilir bir hata varsa duzeltebilelim

Zaten modifiyeyi başkaları beğensin diye değil, yapan ve kullanan beğenirse yapar. Özgün olur, bir kalıba bağlayamazsınız ve sınırı yoktur. Fikirlerime saygı duyacak olgunluğu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Eleştiriye nereden nasıl başlayacağımı bile bilmiyorum aslında ama ben arabanın ana renginin modifiye için uygun olmadığını, jant renginin arabayı boğduğunu, arabanın çok fazla basıldığını, lastik ve jant kombinasyonunda ölçü olarak göze hoş gelmeyen bir nüans olduğunu düşünüyorum. Yorumumu tartışmaya çevirmediğin için yine teşekkür ederim, yazdıklarım benim öz düşüncelerim. Yapanın acemi veya zevksiz olduğu anlamına gelmez bu. Herkesin farklı düşündüğünü gösterir.

Her şeyden önce Allah kaza bela vermeden ağız tadıyla ve sağlıkla binmeyi nasip eder inşallah. Siyah jant gider kırmızı gelir o gider beyaz gelir. Kullanan, yapan, yaptıran keyif alıyorsa problem yoktur zaten.

:D skodaya benzetme sebebim de; hatırlarsın belki eski pikapları vardı, özellikle ön tekerlerinin büyük bir bölümü çamurluğun içinde kalırdı. O yüzden şey etmiştim:D

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlarim herkesin tepkisini cekti bende cok sicak bakmiyordum biraz kullanildiktan sonra orjinale cevirdim goruntu onemli tabikide ama ben daha cok performansa onem veriyorum arac 10numara ama gitmiyor buna karsiyim ama benzetmene bozulmadim degil

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bukadarmı güzel tatlıya bağlanır :D

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlarim herkesin tepkisini cekti bende cok sicak bakmiyordum biraz kullanildiktan sonra orjinale cevirdim goruntu onemli tabikide ama ben daha cok performansa onem veriyorum arac 10numara ama gitmiyor buna karsiyim ama benzetmene bozulmadim degil

Kabalığımı samimiyetime verin. Yine de kırdığım için özür dilerim.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
orjınal jantlar satılıkmı :)