motor rektefiye

ComboB

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar combo 1,7 d
sanıyorum arac motor ıstıyor yag cubugunu cektıgımde cıddı duman gelıyor ve seslı calısyor
cekıs dusuk km 350000 de ben 15 bın kmdır kullanıyorum daha oncekı durumu nedır bılmıyorum yanı motor yapıldımı vs bılgı sahıbı degılım
onerecegınız guvenılır bır usta varmı ıstanbul adapazarı arası ıller dahıl olabılır
yaklasık malıyet nedır bılgısı olan varsa sevınırım

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Kocaeli sanayi girişinde opelturk mehmet usta var. Teli nette bulursunuz. Bir danışın derim. Kocaelinde iken kendisine giderdim hep.

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar combo 1,7 d
sanıyorum arac motor ıstıyor yag cubugunu cektıgımde cıddı duman gelıyor ve seslı calısyor
cekıs dusuk km 350000 de ben 15 bın kmdır kullanıyorum daha oncekı durumu nedır bılmıyorum yanı motor yapıldımı vs bılgı sahıbı degılım
onerecegınız guvenılır bır usta varmı ıstanbul adapazarı arası ıller dahıl olabılır
yaklasık malıyet nedır bılgısı olan varsa sevınırım
Maslak Atatürk Oto Sanayi 3.kısımda “AutoMeka” Fiyat Yetkili Servisin karşısındaki sokaktan giriceksiniz, oraya giderseniz herşeyinizi sorununuzu hallederler ben senelerdir gidiyorum ilgi alaka çok iyidir emin olabilirsiniz Ersin Usta,Zafer usta varlar ilgilenirler

• Beğen
Tepkiler: ComboB

ComboB

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maslak Atatürk Oto Sanayi 3.kısımda “AutoMeka” Fiyat Yetkili Servisin karşısındaki sokaktan giriceksiniz, oraya giderseniz herşeyinizi sorununuzu hallederler ben senelerdir gidiyorum ilgi alaka çok iyidir emin olabilirsiniz Ersin Usta,Zafer usta varlar ilgilenirler

cevap icin cok tesekkur ederım mutlaka gıdecegım.. acıkcası guven sıkıntısı en buyuk sıkıntımız ve ılgısızlık ınsallah dedıgnz gıbı olur sıze cok dua ederım saglıkla kalın

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Alfonso

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
cevap icin cok tesekkur ederım mutlaka gıdecegım.. acıkcası guven sıkıntısı en buyuk sıkıntımız ve ılgısızlık ınsallah dedıgnz gıbı olur sıze cok dua ederım saglıkla kalın
Sorun yok içiniz rahat edebilir bende oraya gidiyorum karşılaşabiliriz çok iyi bir yerdir kafanızda soru işareti olmasın :)

AS1203

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hocam benim arabada rektefiye olacak senin sonuc ne oldu memnun musun masraf ne cikti