ModaCar Cyclone 5000 mt Takip edilebilir Oto Alarm 341152

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok düşündüm bunu almayı ama fiyatı epey tuzlu bunun yarı fiyatına desi alarmın keyless go sistemli alarmı var oda güzel.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende alarm taktırmayı düşünüyorum da senmax marka alarm için araç içi sensörü ile beraber 200 lira fiyat verdi. O da tanıdık elektrikçi. Bunlara bakılırsa biraz pahalı ama iyi bi marka. Tavsiye edebileceğiniz başka bi marka var mı?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenmax ve desi bu sektörde eski ve iyi markalar kaliteli markalar

dedeogluelektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,
opel corsa 1.3 ecoflex aracımın camını patlaşmışlar gece,
alarm yoktu sabah haberim oldu.
yağmurda yağmış içine su almış.
rezil oldu cumartesim..

şimdi bi alarm taktırayım diyorum..

5000 mt den kumanda dan haber veriyormuş ne olduğunu,
çok iyi bişeye benziyor. alarm sesinden ziyade kumandadan haber vermesi çok iyi çünkü alarmın sesini duyamayabilirsunuz.

aşağıda özelliklerini yazdığım alarmı kullanan varmı tavsiye edermisiniz??

veya buna benzer kumanda dan haber veren farklı marka kullanan varmı acaba? varsa memnunlarmı??
herkese teşekkür ederim şimdiden..

http://online.modacarstore.com/products/product.php?productid=11120&cat=8&page=2

ISO 9001 Belegli CE Belgeli T.C Sanayi Bakanlığı Onaylı TSE belgeli 400 ün üzerinde satış noktası
2 yıl sınırsız servis ve garanti
80 ilde yetkili montaj servis kolaylığı
Dünya Oto güvenlik devi Cyclone dan yeni 2 YOLLU 5000 m mesafeli oto alarmı ile maksimum koruma!
5000 m mesafe çevresinde siz sireni duymasanız dahi,aracınızın darbe alıp almadığını,sirenin çalıp çalmadığını,bagajınızın ve kapınızın açılıp açılmadığını size LCD ekranlı pilsiz kumanda üzerinde ikazla bildirmektedir.
Çoğu zaman aracınız alarm sesini duyamayacağınız yerde olabilir ama bu alarm sorunu çözmektedir.
Pilsiz şarjedilebilir 12 V OTO çakmağından şarj edilebilir kumanda (TÜRKİYE DE İLK!)
Özellikler
2 yollu Fm, uzun mesafeli alarm sistemi
2 adet yanıp sönen sembol göstergeli LCD çağrı cihazı ( uzaktan kumanda)
Titreşimli LCD uzaktan kumanda
Gece görüşü için mavi ışıklı LCD kumanda
Orijinal USA hopping code teknolojisi
Yüksek kalite ve uzun mesafede etkinlik
Ses, titreşim, yanıp sönen simge ile aracın durumunu belirtme
Alarm devre dışı bırakıldığında kumanda uyarısı(kapı açık, motor çalıştırıldı gibi)
Anti- hırsız, acil çağrı ve yer belirleme
Yanlış alarmı önlemek için tuş kilidi
Sessiz alarm fonksiyonu
Otomatik merkezi kilitleme
Acil alarm fonksiyonu ( panik butonu)
Akıllı kapı kontrolü
Kapı açık uyarısı
Keelog dijital şifreleme fonksiyonu
Kumanda titreşim
Otomatik cam kapama(aracınızada otomatik cam ve otomatik cam kaldırma modülü mevcut ise bu özelliği kullanabilirsiniz.Şayet aracınızda bu malzemeler mevcut değilse bu özelliği kullanamazsınız.Ürünler sitede mevcuttur.Almanız gereken malzemeler ; Otomatik cam kaldırma motoru 341117 , Otomatik cam kaldırma modülü 2 cam 341405 veya Otomatik cam kaldırma modülü 2 cam 341406 kodlu ürünlerdir.)
İthalatçı Firma | Genel Dağıtım : ModaCar International | Türkiye "

desi alarmı kesinlikle hiç biriyle kıyaslamayın bayilik sistemi bulunan tek alarm firması desi kalmışştır diğer markalarda herhangi bir arızada direk montaj hatası deyip işin içinden çıkıyorlar benden demesi taktir sizin.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
desi alarmı kesinlikle hiç biriyle kıyaslamayın bayilik sistemi bulunan tek alarm firması desi kalmışştır diğer markalarda herhangi bir arızada direk montaj hatası deyip işin içinden çıkıyorlar benden demesi taktir sizin.
1,5 senelik konuyu hortlatmışsın keşke ilk mesajınız tanıtım mesajı olsaydı yani üye arşivinde kendinizi kısaca tanıtsaydınız :(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
desinin keyless go lu alarmı artık yokmuş galiba o kötü oldu.. satışdan kaldırmışlar