>> Merkezi Kilit Sistemi İptal Oldu.. > Bilğisi Olanlar Bi Bakıversin.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Sorun halloldu arkadaşlar.
Siğortayı attırmış. 20Amoerlik siğorta yanmış.
Sabah 15A ile değiştirdim düzeldi. Sorunu olan arkadaş yukarıdaki şemelardan faydallanabilirler.

merkezikilit4ba8.jpg

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis::alkis::alkis:Senin icin bu kadar basit isde tebrik ederim:alkis::alkis::alkis:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi tam değerinde taksa daha ii değilmi yoksa daha kolay atsın diyemi düşük amper kullandın

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
abi tam değerinde taksa daha ii değilmi yoksa daha kolay atsın diyemi düşük amper kullandın

Elimde 20A yoktu 15A ve 25A vardı
+ Sistemse başka sorun olması ihtimaline karşı başka yerlere zarar vermemesi için 15A taktım. Bi problem olursa öncelikle siğorta atsın.
Eger sorunsuz çalışırsa bi süre sonra kataloğ değeri olan 20A takarım.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. benim de kumandanın pili bitmiş bir haftadır anahtarla açıp kapatıyordum. biraz önce saatçide pil taktırdım. bu arada pili çipe bağlayan bacaklardan biri kopmuş onu lehimlettirdim. adam pili takarken tırnaklardan birini kırdı japonla yapıştırdı felan derken 3 dakikayı geçti. senkronize sorun olur dedim ama kolayca hallodu.

volkan67

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
Sorun halloldu arkadaşlar.
Siğortayı attırmış. 20Amoerlik siğorta yanmış.

Sabah 15A ile değiştirdim düzeldi. Sorunu olan arkadaş yukarıdaki şemelardan faydallanabilirler.

merkezikilit4ba8.jpg
Abi merhabalar resim görünmüyor da sigorta tam olarak nerede acaba bulamadım da bugün benim de başıma aynı olay geldi aracı elle kilitleyip açıyorum yıllar geçmiş üstünden ama sana zahmet yardımcı olabilirsen çok iyi olacak