merhaba

caner61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selamun aleykum suan bır oepl sahıbı degılım fakat yakın takıpteyım.aranızda tecrubelerıne dayanarak sorularıma cevap verenler olacaktır ınsaAllah
1-1998-2002 arası 2000 motor vectraların yakıt dısında her hangıbır sorunu var mı ?
2-ayrıca 2500 motorların motor hacmınden dolayı mı yoksa aracların sorunu oldugu ıcın mı tutulmadıgını merak edıyorum
sımdıden tesekkurler

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Caner bey, babamda 7 yıldır vectra var 2000 model fakat 1.6. bu arabaların 2.0 motorlarını çok kullandım. Performansı atmosferiklerin içinde en iyilerdendir. Fakat motor ömrü olarak çok güvenilir değil ki bunu çok arkadaşım yaşadı. Hiç aklına gelmeyecek yerlerden arıza yapar krank keser yağ eksiltir vs.. 2.5 motoru hiçbir usta önermedi bir arkadaşıma alacaktık. 2.0 motorda karar kıldıysanız çok temiz olsun çok iyi baktırın ki pişman olmayın. 1.6 motorlar temiz bakıldıkça hiçbir sorun olmaz, lpg uyumu çok güzeldir. Hantaldır, ağır kalır ama uzun yolda çok tatlıdır keyifle kullanırsınız. Nacizane tavsiyem 150-165 000 km lerde temiz 1.6 ları gönül rahatlığıyla binin.

caner61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelıkle tavsıyenızı ve fıkırlerınız ıcın tesekkur ederım.1.6 bende cok kullandım gercekten konfor´yakıt ve performan olarak tatmınkar ama ben kucuk motor arac kullanamıyorum.cıddı bır mercedescı olarak en kucuk aracım 3000 motor oldu :) o yuzden 1.6 benı tatmın etmedıgı ıcın sızlerden fıkır almak ıstedım.tekrardan tesekkur edıyorum