LÜTFEN YARDIM ön cam kapanması

Enginn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de vardı sanayide ayarlamak için 50tl istediler bende kendim söktüm kapı döşemesini tek bir tane vidası var onu gevşetip camı istediğin konuma getir ( öne yada arkaya ne tarafa çıkıyorsa fitilden ) ona göre ayarla vidayı sık ve fitillerin içini de yağlarsan sorun kalmayacak ..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectralarda kronik bi sorun bu arkadaşların yazdıklarına ek olarak benim arabada sağ ön camın yan fitil kısmında dış tarafından 5mm genişliğinde siyah sert bir bant yapıştırılmış yukarıdan aşağıya doğru ve cam çok rahat hareket ediyor kayganlık sağlıyor ve fitile yapışmasını engelliyor ayrıca görünmüyorda.resim eklerim ilk fırsatta.kim düşünmüşse çok akıllıca

bayramurcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavaş yavaş durarak kapanıyor lakin uzaktan kumanda ve tek hareketle kapanmada kapanıp yarıya kadar açılıyor.cevap yazan arkadaşların tavsiyasi ile kapı yüzünü söküp kızakları ve fitili yağlayıp deneyeceğim bakalım
:confused:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
olmuyor sanırım camcıya götüreceğim
bencede en güzeli cam mekanizmaları yapan biryere götürmeniz. eminim basit bir sorundur ama işin ustaları daha iyi bilirler. babamın2005 senesinde 2004 model bmw 5.20i si vardı. arka cam durduk yere kapı içine düştü. açtık kaldırtık filan yine düştü. sorunu 4-5 saat bulamadık. camcıya gittik gösterdik. adam elini mekanizmanın içine soktu ''tık'' sesi geldi. tamamdır dedi döşemeyi topladı 5TL para almıştı. satılana kadar 3 sene sorunsuz çalıştı cam :D

bayramurcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü araç çalışırken kapı yüzünü söktüm camı tamammen kapattım cam moturu fişini araç çalışır vaziyette ÇIKARTIP TAKTIM düzeldi hemde bedava usta sağolsun tarif etti

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ozaman :D basit birşey olmasına rağmen ne varsa ustalarda var.

06kdr23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun oldu..cam fittilleri kadifeymiş.zamanla kadife kayganlasıp camı tutmuyor.oda makarayı zorluyor..ben fitili yeni degiştirdim 75 lira düzeldi hersey