LPG Montaj Sonrası

okanyuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG tankının olduğu bölgede havalandırma şart, havalandırma imkanı olmayan yerlere depo montajı yapılmıyor, havalandırmanın hem LPG kokusuna hem de depo üzerinde oluşan nemin daha kolay kurumasına faydası var.

Teşekkürler Savaş Bey, sanırım en iyisi kapatmaya çalışmamak. Ben de buradan bagaja su girebileceğini, çürümeye neden olabileceğini düşündüm.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oradan su gırse bıle gerı akar.orjınalde o bolgelerde tahlıye delıklerı var.pas korozyon olusmaz merak etmeyın hepsı hesaplanmıs seyler onlar

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi sanırım simit tank taktırdın ;)

Ne gezerrrrrr ;). Muayeneden evvel bir kaç yere sordum, hava akımı yeterli olmadığı için simit tank yasaklandı dendi, yeniden proje falan da isteniyormuş. Baktım masraf listesi de uzuyor vazgeçtim. Muayenede TÜV yetkilisine sordum stepne yuvasında tahliye deliği olduğu sürece sorun yok dedi (tüpün süresi birkaç sene daha var, o zamana kadar aracı satmazsam bir daha ki muayenede simit tüpe geçiş yaparım).

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne gezerrrrrr ;). Muayeneden evvel bir kaç yere sordum, hava akımı yeterli olmadığı için simit tank yasaklandı dendi, yeniden proje falan da isteniyormuş. Baktım masraf listesi de uzuyor vazgeçtim. Muayenede TÜV yetkilisine sordum stepne yuvasında tahliye deliği olduğu sürece sorun yok dedi (tüpün süresi birkaç sene daha var, o zamana kadar aracı satmazsam bir daha ki muayenede simit tüpe geçiş yaparım).

Hiç acele etme abi kara belmayı sana verecem biraz da sen cebelleş :D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hiç acele etme abi kara belmayı sana verecem biraz da sen cebelleş :D:D

Ben sana ne yaptım da bana böyle bir ceza veriyorsun? :maden::maden::maden:

Benim araba uzun yolda km.de 15 kuruş LPG yakıyor, bu kırmızı kelebek sayesinde otobüs firmalarının kaprislerinden kurtuldum. Bu arabadan daha az yakanı bulmadan elimden çıkarmam :rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben sana ne yaptım da bana böyle bir ceza veriyorsun? :maden::maden::maden:

Benim araba uzun yolda km.de 15 kuruş LPG yakıyor, bu kırmızı kelebek sayesinde otobüs firmalarının kaprislerinden kurtuldum. Bu arabadan daha az yakanı bulmadan elimden çıkarmam :rakir:

Vay ki vay kara belma başıma kaldı sende almaz isen hehe maşallah abim güzel değeri var. Yakıt olarak.

okii_00

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
plastik boruların çıkış yeri emniyet bacasıdır kapatılmaz kaza anından büyük bir darbe görürse tank şamndra tank içindeki gazı ordan tahliye eder yada kaçak durumu söz konusu olursa lpg havadan ağar bir yakıt olduğu için araç içine dolması engellenir bu yüzden açık kalması lazım fakat saç ile plastik baca arasındakı kısmı silikonla kapatabilirsiniz teknik destek isterseniz konuyla ilgili yardımcı olabilirim bende opan lpg birimindeyim keyifli sürüşler diliyorum