LEDPROCAR KAPI EŞİK ÇITASI FİYASKOSU !!! SAKIN ALMAYIN !!!

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Facebook ve ara ara sayfalarda bir kaçtane link üzerinde satışı yapılan LEDLİ KAPI EŞİK ÇITASI olayı tam bir fiyaskodur. Bu aadamlar ANDA İHTİYAC VE TUKETİM MADDELERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ adında dolandırıcı bir firmadır. Daha önce araştırmadan siparişi vermiş bulundum, siparişin adresi iş yerim olduğu için burdaki arkadaşlar ödemeyi yapıp kargoyu teslim almışlar, çünkü hepimiz genellikle online alışverişi sevdiğimiz için bende yoğun olarak kullandığımdan dolayı sürekli gelen bir kargom olduğu için buda öyle birşey diye teslim almışlar. Bende açmış bulundum, kargo geri iade almıyor. Sorun değil giden 100tlmiz olsun, görürseniz, dikkatinizi çekerse bu olaya inanmayın. Konuyu araştırdım, ne Türkiye'de ne ÇİN'de kendinden pilli kapı eşik çıtasına raslamadım. Bağlantılı, aracın elektrik aksamına bağlanan ledliler mevcut ama henüz pilli olarak malesef yok.
Bu firmadan tarafınza kargo gelirse gelmeden geri iade edin merak edip açmayın bile,
Link burda kontrol edebilirsiniz, sundukları ürünle yolladıkları basit bir pleksi. 20-30tl değerinde.

https://aksesuarshop.club/

WhatsApp-Image-2020-10-22-at-11.03.40-1183ed0d542f29a36.jpg
WhatsApp-Image-2020-10-22-at-11.03.4051275da79e5dd146.jpg

geçmiş olsun hocam, aracımda eksik olan tek aksesuar bu, N11’de sepete ekledim belki 2 aydır duruyor almadım henüz artık almamda gerçekten çok basit görünüyormuş. en iyisi aksesuarcıları gezip görerek almak. Uyarınız için teşekkürler ayrıca.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sağolun dostlar, bende bunların üç kağıtçı olduğunun farkındaydım o yüzden, diyorumya :LOL: her zaman kargom gelince sorarlar bu sefer ödemeli kargoyu alacakları tutmuş. Sağlık olsun önemli olan bilinçlenelim çünkü bu şerefsizlerin her yerde reklamı var insanları kandırmasına engel olalım.
Para göz insanlarda bunun gibi dolandırıcların reklamını ne yazıkki yapıyor 3-5 kuruş kazanmak için.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun hocam, aracımda eksik olan tek aksesuar bu, N11’de sepete ekledim belki 2 aydır duruyor almadım henüz artık almamda gerçekten çok basit görünüyormuş. en iyisi aksesuarcıları gezip görerek almak. Uyarınız için teşekkürler ayrıca.
N11. com gerçekten güvenilir bir site...Geçen yıl Kağıt paspaslardan sipariş vermiştim Sürat kargo baş belası kargo ürünü kaybetmiş...Teslim alındı diye ibare koymuşlar..Ama Ürün elime 3-4 gün ulaşmadı...Kargo elemanı diyor verdim falan neyse,aradım n11 müşteri temsilcisini...Çok kısa bir sürede dönüş yaptılar ve paramı iade ettiler...Neyse ürünü sürat kargo elemanı başka bir adrese teslim etmiş bulmuş eve getirmiş...Aradım n11 ürünü bulmuşlar getirdiler ben iade ettiğiniz ürünün parasını geri vermek istiyorum dedim....Ne yaptıysam almadılar..Hediyemizdir güle güle kullanın yaşadığınız bu sorundan dolayı tekrar özür diliyoruz dediler...Yarım elma gönül alma gibi oldu ama olsun...Yani firma ile birebir satış olursa sorun oluyor ama arada satış siteler varsa direk onlarla görüşünce çözüm buluyorlar..Zaten ürün problemli olursa onay vermeden paranız aktarılmıyor...Çözüm bulana kadar paranız güvende oluyor...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Okan bey canınız sağolsun.

Bilinen alışveriş platformlarından şaşmamak gerek. N11 benim de favorilerimin başında gelir. Fakat bazen herşeyi bulamıyoruz. Bulsak ta fiyatları uygun olmayabiliyor. Bunlardan da önemlisi bazı satıcılar n11'de 100 TL'te sattığı ürünü Trendyol'da 90 TL'ye kendi internet sitesinde 75 TL satabiliyor. Bunun bir çok defa örneklerine şahit oldum. Durum böyle olunca satıcı firmaların internet sitelerinden iletişim bilgilerini bulup irtibata geçiyorum, hem alacağım ürünle ilgili kafamdaki tüm soruları soruyorum hem de bir süre konuşunca kafamda karşı tarafın niyeti hakkında az da olsa bir fikir oluşuyor. İnternet sitelerinden alışveriş yapılacağı zaman en azından iletişim bilgileri olup olmadığına dikkat edilmeli. adres, telefon, ünvan vb.