Koltuk Kılıfı

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak arkadaşım koltuk kılıfı alma eğer kılıf alırsan ne kadar pislik var arabanın orjinal kılıfına geçiriyo pisliği alta çekiyo yazık olur orj döşemen mundar olur yaptıracaksan deri yaptır:good:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç gerek yok bence senede bir kere götür oto kuaförüne bi güzel yıkat miss gibi olsun

salavation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki temiz bir deri clıf yaptırmak istesek ne kadara mal olur yapan yada bilen varmı Yaptırmayı düşünüyorum.

arkadaşlar ben bu ay sonu yaptıracagım deriye yakın malzeme..200 dediler bakalım pazarlık yapacagım artık ........

Deriye yakın derken suni deri demek istiyorsun sanırım peki onlar nasıl sağlıklı oluyormu ben pek met edeni duymadım ama şimdiden sana hayırlı olsun gülegüle kullan.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki temiz bir deri clıf yaptırmak istesek ne kadara mal olur yapan yada bilen varmı Yaptırmayı düşünüyorum.

Deriye yakın derken suni deri demek istiyorsun sanırım peki onlar nasıl sağlıklı oluyormu ben pek met edeni duymadım ama şimdiden sana hayırlı olsun gülegüle kullan.

yanlış hatırlamıyorsam beşiktaş ta art car var sadece döşeme işiyle uğraşıyor ve kalite bir yer.bu adresten bilgi alabilirsin.[SIZE=-1]www.artcar.com.tr[/SIZE]