Kis geldi bakimlar baslasin corsa d. Uygun fiyat aristirmasi :)

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR ARKADASLAR KIS GELIYOR.

KISLIK BAKIMLARI YAPMAYI DUSUNUYORUM.

BUJILER GM (40 TL CIVARI)
BALATALAR GM (UYGUN FIYAT ARIYORUM )
YAG MOBIL 5|30 (60-70TL CIVARIYDI EN SON )
1 Adet Yağ Filtresi + 1 Adet Hava Filtresi + 1 Adet Polen Fİltresi+1 Adet Benzin Filtresi ( BALKAN OPEL YEDEK SAYFASINDA OPEL CORSA D BENZINLI BAKIM SETI 35 TL --- KACIRMAYIN )

UNUTTUGUM BIR SEYLER VARSA UYGUN FIYAT VS YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM TESEKKURLER :dil::bir:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR ARKADASLAR KIS GELIYOR.

KISLIK BAKIMLARI YAPMAYI DUSUNUYORUM.

BUJILER GM (40 TL CIVARI)
BALATALAR GM (UYGUN FIYAT ARIYORUM )
YAG MOBIL 5|30 (60-70TL CIVARIYDI EN SON )
1 Adet Yağ Filtresi + 1 Adet Hava Filtresi + 1 Adet Polen Fİltresi+1 Adet Benzin Filtresi ( BALKAN OPEL YEDEK SAYFASINDA OPEL CORSA D BENZINLI BAKIM SETI 35 TL --- KACIRMAYIN )

UNUTTUGUM BIR SEYLER VARSA UYGUN FIYAT VS YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM TESEKKURLER :dil::bir:

Bujileri Champion marka daha ucuza bulabilirsiniz(sanayiden araştırın)
Balatalar Seramik RiW marka almıştım çifti 30 TL idi sanırım çok memnunum.(sanayide benzinli Punto araç için isterseniz daha hesaplı bulabilirsiniz, opel diyince +10 TL koyuyorlar)
Yağımı da RiW aldım 5-30 35-40TL ye almıştım galiba.
Yağ filtresi+Polen filtresi+Hava filtresi Real marka =30TL

Sonraki bakımıma 6 bin km kalmış bende bi dahaki İzmire gidişimde bakım malzemelerimi alayım :)

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar uygun :D BENIM SORUNUM BALATALARDA BU SEFERDE RIW DENEYELIM BAKALIM NASIL OLUCAK .. FRENE BASINCA UGULTU YAPIYOR AYAR OLUYORUM :) UYGUN FIYATA GM BULSAM ALIRIM ASLINDA AMA FIYATLAR UCUK.. BUJILERI GM ALIRIM SERVISTEN GECEN SEFER ALDIMDA 40 TL FALANDI SANIRIM OYLE HATIRLIYORUM .

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar uygun :D BENIM SORUNUM BALATALARDA BU SEFERDE RIW DENEYELIM BAKALIM NASIL OLUCAK .. FRENE BASINCA UGULTU YAPIYOR AYAR OLUYORUM :) UYGUN FIYATA GM BULSAM ALIRIM ASLINDA AMA FIYATLAR UCUK.. BUJILERI GM ALIRIM SERVISTEN GECEN SEFER ALDIMDA 40 TL FALANDI SANIRIM OYLE HATIRLIYORUM .

Bende ses şikayetinden dolayı GM almak istemedim tam TRW bakarken (fiyatları biraz pahalı)
Bir tanıdığımın dükkanında RİW ile karşılaştım Punto benzinli için olanları bizim araçlara oluyor , Riw seramik balatadan oldukça memnunum , kesinlikle ses falan yapmıyor , renginin kırmızı olması da ayrı bir hava katıyor açıkçası :)
Bunlarda 50 bin km yi doldurunca tekrardan aynı balatadan alacağım , Hatta bu kez aynı markanın disklerinide alacağım ,Malum 100 binde diskleride değiştirmek gerekebilir . Şimdiden kolaygelsin ;)

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen bakımda ben de fren balatalarını değiştirdim. üzerinde orijinal GM vardı ama artık iyice sertleştiği için fren mesafesi baya uzamıştı ve ses de yapıyordu. 50 tl ye alman malı bi marka var - adı aklıma gelmiyor - ondan takıldı fren mesafesi bayağı kısaldı ses de kayboldu.

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mga diye bir balata markasi var kullanan varmi arkadaslar , kullanan arkadaslarim var cok memnunlar..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kış için kendime yün içlik aldım.arabaya sıra gelmedi daha