Kedi gözlerine led ( Ayrıntılı )

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: RE: Cvp: Kedi gözlerine led ( Ayrıntılı )

erhan.yilmaz.520' Alıntı:
HasanM' Alıntı:
Sağolun teşekkür ederim. Herhangi bir yeri delmeye gerek yok. Arka stop lambasını sökünce tamponun kenarlarındaki boşluktan aşağıya kabloyu saldığınız zaman aşağıya ulaşıyor. Oradan da kedi gözüne bağlantıyı yapıyorsunuz.
Hasan bey forumdaki paylaşımlarınız azımsanmayacak kadar fazla ve güzel. emeğinize sağlık.

Peki kedi gözlerini devreye girdiğinde yanıp sönecek şekilde (flaşör gibi ) nası ayarlarız . hazır devreler varmı satılan.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim. Seviyorum arabayla uğraşmayı ve fikir olması açışından da yaptıklarımı burada paylaşıyorum. :)
Ben kedi gözlerinde 2 sıra şerit led kullandım. şerit ledlerden birisinin bağlantısını sinyalden aldım, sinyal ile birlikte yanıp sönüyor. Diğer şerit ledi de fren lambalarına bağladım. Yanıp sönmesi için herhangi bir devre kullanmadım. Ama siz isterseniz internette satılan çakar devrelerinden kullanarak frene bastığınızda yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz. Frenlere bağaladığım şerit ledleri bende elimde olan çakarlı devreye bağalamayı düşünüyorum.

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Kedi gözlerine led ( Ayrıntılı )

kedi gözünü yaptık. on numara oldu. ama bu araya koyduğum çakar yapmaya yarayan devre sanki iyi değil. lambaları anlık olarak söndürüp yaramıyor. acaba kalitesi ile mi alakalı.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eren.guzelkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu kedi gözlerini nasıl sökecem :) kırcam diye korkuyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi