Karter koruma

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Karter koruma

cancanada link' Alıntı:
aldımmmm .. karterde bagajda :D bu arada 250 tl pahalıya almıssın servıde 100 lıra cıvarı demır olan

Bilmem bende serviste taktırmıştım zaten toplam 250 tl Trabzon vardallar

I

ilkerozdemir

Bilgi Girilmemiş

Ben araçtaki orijinali plastik koruma ile kullanıyorum metal olan tehlikeli kaza anında motoru kabine doğru kaydırıyor Megane 2 de plastik koruma 135.000 km kullandım hiç sorun olmadı Tınaz bayi banada ücretsiz takacaktı ancak ben istemedim.Hem fazladan ağırlık yapar bir kez daha düşünün derim

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilkerozdemir link' Alıntı:
Ben araçtaki orijinali plastik koruma ile kullanıyorum metal olan tehlikeli kaza anında motoru kabine doğru kaydırıyor Megane 2 de plastik koruma 135.000 km kullandım hiç sorun olmadı Tınaz bayi banada ücretsiz takacaktı ancak ben istemedim.Hem fazladan ağırlık yapar bir kez daha düşünün derim

türkiyedeki yol şartları ortada.. ben 1-2 kez aşağı sert bir şekilde vurdum.. dün baktığımda herhangi birşey olmmış..
metal kartel koruma olduğu için... ykda belkide karteli delebilirdim.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makbulü metal olandır, kaza anında motoru itiyor falan filan abartılı şeyler Allah korusun kaza anında zaten araç dağılıp gidiyor kartelmi kalır yerinde plastik zamanla çatlar patlar vs. ben her aracımda metal kullandım ve tavsiye ediyorum. Alacak arkadaşlar ürünü 80 90 lira civarı ücret karşılığında alabilirler.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 60-70 gibi bir fiyata  almıştım 20 tl montaj verdim demir olan koruma.büyük bir taşın üzerinden geçtim altını iyide aldıki çok ses geldi fakat bu koruma olduğundan ucuz atlattık yoksa kartel falan dağılıp gitmişti orada iyi ki yaptırmışım dedim yani.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ömür link' Alıntı:
Makbulü metal olandır, kaza anında motoru itiyor falan filan abartılı şeyler Allah korusun kaza anında zaten araç dağılıp gidiyor kartelmi kalır yerinde plastik zamanla çatlar patlar vs. ben her aracımda metal kullandım ve tavsiye ediyorum. Alacak arkadaşlar ürünü 80 90 lira civarı ücret karşılığında alabilirler.
Ayni fikirdeyim.