Kararsızım acıl tavsıye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilalefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Aracimi yeni sattim. 2012 model otomatik benzinli i20 kullanicisiydim. Dun aksam 2010 model opel corsa 1.3 cdti ecoflex essentia 75 bg gri renk bir arac buldum. arac komsumun. sms atip sorgulattim. 4 bin tl hasar kaydi var. bu toplamin 1000 tl si kasko dan yapilan kucuk onarim (200 + 500 + 300 ). diger 3 bin tl tek kaza halinde degisen yok. parca 100 tl . 3000 tl iscilik yazmislar.
tavan bagaj kaput haric komple boyali. km si 65 bin de. muayenesi yeni. en son yag bakimi yapilmis. ici temiz fakat direksiyonu soyulmus. bu durum kronik birsey mi ? bakim araliklari gelmis yapilmasi gerekiyor. adam volantindan ses gelmeye basladi dedi. ustasina goturmus ustasi 30.40 bin km daha gider demis. araca 33 bin tl el sikistik. sizce bu kriterlerde olan bir arac alinir mi ? duruma gore yyarin expertiz yapip satis yapacagiz.

omerd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon konusu bende de öyle. Gerçi benimki 124 binde. 500 tl Filan bir kaydı var. Tek parça değişen. Bir parça boya var. Ben en az 35e satayim o zaman :)

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
burdan bir fikir vermek sizi yanıltabilir bilal bey. aracın genel durumu önemlidir. aslında iyi bir expertiz yaptırmanızda fayda var. araç içinize sinmeli. yoksa tat vermez. servise sanayide ustaya sorun ama en son kararınızı yine kendiniz verin. birilerinin dediğiyle asla olmaz. emsallerinin durumuna bakabilirsiniz internet üzerinden.

(böyle kararsız kalan bir tanıdık sanayiye götürdüğü araç için ustası asla alma demiş. adam almadı. aynı arabayı alma diyen usta bir saat sonra fiyat kırıp kendi aldı)

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
direksiyon olayı maalesef genel bir durum. boya durumu biraz fazla. komşu arabası olması iyi ama ustaların 30-40 bin dediği bazen 5 bin bile gitmiyor. iyi bir ustaya danışmakta fayda var. i20 nin yakıtından sonra size mükemmel geleceği garanti ama ileride satarken biraz sorun olabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...