Jant'ı araba üzerinde görmek...

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
Merhaba arkadaşlar,
Bir Alman firmasının, Whell Virtual Configurator isimli bir jant deneme modülü vardı. Bijon sayısı, Jant boyutu ve Markaya göre tüm araba ve modellerin üzerine Jant'ı geçirip gayet güzel görüyorduk. Ama verdiğim sitede başka bir yere taşınmış artık nedense, bir türlü nereye gittiğini bulamıyorum,Almanca yok, belki de bu servisi kaldırmıştır site :(

Soru 1: Mesela MAK R-Action'ı beğenmiştim, çok da güzel yakışmıştı arabaya(Soldaki linkte jantı, aşağıda da arabaya yerleşmiş halini görebilirsiniz) ama 5 bijonmuş. 4 olsa tereddütsüz alacağım arkadaşlar. Benzer şekilde araç üzerinde jantları görebileceğimiz siteler var mı listenizde?
NOT: Araç üzerinde jant resimlerinin çekilip yayınlandığı Portföy siteleri kastetmiyorum.

Soru 2: Yukarıda verdiğim jant'ın adı MAK R-Action. Piyasada birbirine benzeyen çok fazla jant var. Firmalar acaba jantları üretirken farklı bijon sayılarına göre aynı janttan farklı farklı türlerde üretiyorlar mı ? Biz de var 4 bijon, 5 bijon olunca alamıyoruz. Aynı jant'ın 4 bijon olanını bulma ihtimalimiz rüyada görme ihtimali kadar zor mudur yoksa bulabilir miyiz :sorry:

Teşekkür eder, Kazasız günler dilerim...

Ekli dosyalar

• arabam copy.jpg
    arabam copy.jpg
    23.5 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleme:

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi akşamlar