İzmirde Cam Filmi Yaptırmak İçin Çoğunluk Arıyoruz!!!

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum. ancak fiyatlar malum 350 TL ile 400 TL arası değişiyor, fakat insignia team de ki arkadaşların bagaj havuzunda toptan sipariş verdikleri gibi bizde toplanırsak fiyatta ciddi bir indirime gideceklerdir diye düşünüyorum. izmir ve civarında olan arkadaşlardan cam filmi yaptırmak isteyen varsa burada belirtelim lütfen.
ևeşitli bayiilerden bu konuda fiyat araştırması da yapacağım.

(Dip Not:Konu başlığı  küçük harfle yazılmıştır.)

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İzmirde Cam Filmi Yaptırmak İçin Çoğunluk Arıyoruz!!!

Ben aracı alırken de, "isterseniz cam filmi yapalım" demişlerdi, ama zaten aracım siyah, koltuklar da koyu renk olunca aracım iyice simsiyah olur diye yaptırmamıştım. Bu fikrimde şimdilik bir değişiklik yok:)

wazdano

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
Arkadaşlar aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum. ancak fiyatlar malum 350 TL ile 400 TL arası değişiyor, fakat insignia team de ki arkadaşların bagaj havuzunda toptan sipariş verdikleri gibi bizde toplanırsak fiyatta ciddi bir indirime gideceklerdir diye düşünüyorum. izmir ve civarında olan arkadaşlardan cam filmi yaptırmak isteyen varsa burada belirtelim lütfen.
Çeşitli bayiilerden bu konuda fiyat araştırması da yapacağım.
Adaşim fiyatlar uyarsa ben de film yaptırmayı düşünüyorum açıkcası

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamamdır bir iki güne yaptırmayı düşünenler  netleşir. Böylelikle hatrı sayılır bir indirim alacağımızı düşünüyorum. yada en azından film yanında boya koruma hediyesi tarzında başka bir promosyondan da yararlanabiliriz. yeterki  bir kaç kişi bir araya gelelim. greatt

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın, ben sadece -muhtemelen- hediye edilecek boya korumayı alsam olmaz mı:)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizin aracınıza ben bizzat kendim yapacağım boya korumayı !

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Film konusundatüm türkiye trafik müdürlüklerini yazı gelmiş.polisler kontrolleri sıkılaştırdı.ordu ilinde cok sıkı denetleme var 140 tl ceza ve hemen söküyolar bilginize.

S

SuhAstraJ

Bilgi Girilmemiş

Servis dışında İstanbulda Maslak Oto Sanayinde 300 TL'ye yaptırdım ama adam sökmeyeceğim dedi sonra sökmeye başladı döşemelerin plastiklerini kırdı yada yamulttu 2 gündür düzelttirecem diye servisten çıkamadım. Bana kalırsa servis ile pazaralık edin en fazla 50 TL fark oluyormuş bana öyle dediler. Zaten orayıda gittiğim yeride tavsiye etmiyorum.