İstanbul/Avcılar'dan Selamlar

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Bende size kendimi tanıtmak isterim.. Daha çok arabayla değilde görüşlerimle ön planda olmayı isterim. O yüzden tek çektiğim resmi size paylaşayım istedim.
Aranıza katılalı 1 ay gibi bir süre oldu sanıyorum. Uzun yıllardır farklı markalardan sonra Opel Astra J Sedan 1.4 T Benzin/ Otomatik /Edition Plus ile giriş yaptım. Aklımda ki deli sorulardan sonra aracı kullandıkça sevmeye başladım, önemli olan konuysa ASTRA J ve OPEL kullanıcılarının formlarda birbirlerine yardımcı olması, herkesin birbirine birşeyler sorup paylaşması opelim.net e günlük girme zorunluluğum varmış gibi hissetmeye başladım. Öncelikle yıllarac bende forum yönettim, kurdum devrettim, ama burda ki olay bilgi paylaşmak ve yardımlaşmak olunca biraz daha kendini bana sevdiren ilk ve tek forum oldu. Güzel başarılı bir site yönetiyorlar ve kurmuşlar tebrik ediyorum.

İsmim OKAN - 31 Yaşımdayım - Aslen Zongukdak' lıyım - İstanbul da büyüdüm, Yaklaşık olarak 1997 yılından beri İstanbul da yaşamaktayım. İstanbul/ Merter bölgesinde Cream ROUGE toptan bayan giyim firmasının satınalmasına bakıyorum. Ayrıca Tekstil Aksesuarları firmamı kurdum, üretim ve AL- SAT mantığıyla işimi sürdürüyorum. Onun dışında 1 kız çocuk (EYLÜL) babasıyım kendisi 10 aylık :)
Çevreme yararım dokunabilecek, her ne konu olursa olsun mutlaka yardım etmeyi isterim...

Hepinize sevgiler, saygılar :)

48804aed-9275-4028-ba7c-b37f2dd37344147dd0e71ebe1dad.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Okan bey tekrardan hoşgeldiniz aramıza, birlikte birçok bilgiyi öğrenebileceğimize ve paylaşabileceğimize inanıyorum, saygılar sunuyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aramıza saygılar Okan hocam

• Beğen

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Okan Bey :)

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Okan bey tekrardan hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun, minik eylül'ü de Allah bağışlasın. Son dönemlerde aramıza katılan arkadaşlarımızın en aktif ve yardım severleri arasında olduğunuzu gözlemliyor, devamını diliyorum...

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Okan bey tekrardan hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun, minik eylül'ü de Allah bağışlasın. Son dönemlerde aramıza katılan arkadaşlarımızın en aktif ve yardım severleri arasında olduğunuzu gözlemliyor, devamını diliyorum...

Teşekkür ediyorum. Sağolun

• Beğen
Tepkiler: omeroz

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hoş geldiniz.

• Beğen

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Okan Bey. :)

Bebişiniz Eylül'ü Allah bağışlasın. Analı babalı büyütmek nasip olur inşallah. 🙏

Ayrıca bilgi paylaşımı, yardımlaşma çok değerli. Bu mantıkla düşünmeniz takdire şayan. 👍

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Okan Bey. :)

Bebişiniz Eylül'ü Allah bağışlasın. Analı babalı büyütmek nasip olur inşallah. 🙏

Ayrıca bilgi paylaşımı, yardımlaşma çok değerli. Bu mantıkla düşünmeniz takdire şayan. 👍

🙏 Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim abicim. Birilerine bir yardımımız dokunursa ya da dokunuyorsa ne mutlu bize

• Beğen
Tepkiler: Guven

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz Okan Bey.Keyifli forumlar dilerim.

• Beğen