İnsignia cylone multimedya tema yükleme

selman_6161

Kayıtlı Kullanıcı
61-Trabzon
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar 2012 aracinda cylone marka multimedya mevcut.baska arkadasimda bulunan ayni cihazda arka plan degistirilebilirken benim cihazda seceneklerde cikmiyor.tema yuklemeye calisiyoruz yuklenmiyor.sanirim yazilimlari farkli.bu konuda yardimci olabilecek kimse varmidir.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar 2012 aracinda cylone marka multimedya mevcut.baska arkadasimda bulunan ayni cihazda arka plan degistirilebilirken benim cihazda seceneklerde cikmiyor.tema yuklemeye calisiyoruz yuklenmiyor.sanirim yazilimlari farkli.bu konuda yardimci olabilecek kimse varmidir.
Merhaba Selman bey,
Hatırladığım kadarıyla bu tip cihazlarda iki adet sd kart yuvası oluyordu. Benim o zaman kullandığım necvox'ta da öyleydi. Yanılmıyorsam soldaki yükleme kartı, sağdaki navigasyon kartıydı. Arkadaşınızın cihazında varsa yükleme kartını çıkarıp kendi cihazınızın yükleme sd kart yuvasına takarsanız eğer kartta bu tema dosyaları mevcutsa cihazınızın ilk açılışta bu kartı okuyup otomatik olarak yüklemeleri yapması lazım.

selman_6161

Kayıtlı Kullanıcı
61-Trabzon
Siteyi ziyaret et
Arkadas baska ilde hocam.benim cihazda 1 tane sd card girisi var.:)

serkanbasturk

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
merhaba selman bey.aynı model aractan bende de var cycolone multımedya .sızdekı sd kartın kopyası lazım.mail ile yollayabılir mısınız?pıyasada bulamadım.farklı bır update dosyası buldum onu yukledım.fakat bazı ozellıkler calısmadı.şimdiden tesekkur ederım