insanların aracıma yaptıklarından bıktım

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: insanların aracıma yaptıklarından bıktım

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=dinojasie link=topic=2515.msg52289#msg52289 date=1319167131]
Dediklerinize tamamen katılıyorum. gecmiş olsun gercekten hoş bir manzara degil. Bazende acaba bunu yapanlarla karşılaşmadığımız da iyi mi oluyor diye soruyorum kendi kendime. İnsanın o halde neler yapabileceginin ucu açık çünkü. Sonradan daha çok pişmanlık duyacağımız şeyler yapabiliriz çünkü.

+1

Çok zor sinirlenen biriyim ama K.deniz damarıda genlerden geçtiği için şalter atarsa -kim olursa olsun- araya gireni bile düşman gibi algılayabiliyorum, arabada çelik cop da var inşallah ne başıma bir iş gelir ne de gelirken orda olurum!!
[/quote]
inşallah hiç birimizin başına böyle bir olay gelmez.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun arkadaşım..Umuyorum bir daha başına böyle birşey gelmez..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Geçmiş olsun arkadaşım..Umuyorum bir daha başına böyle birşey gelmez..
teşekkürler umarım hiç birimizin başına gelmez.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu aralar benimde başım kedilerle dertte, apartmanın giriş katında oturan komşumuz 12 tane kedi besliyor yavrularla birlikte apartmanın içinde ve etrafında onlarca kedi doldu.

Yani hayvanları çok severim ama bıktım artık ne zaman akşamüzeri arabaya binsem kontak basmadan önce mutlaka kaputu açıp 3-4 yavruyu motor aksamında uzaklaştırmam gerekiyor + kaput üzerindeki klasik siyah kauçuk aksamı da çizmişler azıcık, arabanın dış aksamını camını da kirletiyorlar hep.

Geçen sinirden az daha iki tanesini motorun içinden alıp kenara doğru atacaktım derin bir nefes alıp kendime geldim bu kaç oldu yahu :( :(

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Bu aralar benimde başım kedilerle dertte, apartmanın giriş katında oturan komşumuz 12 tane kedi besliyor yavrularla birlikte apartmanın içinde ve etrafında onlarca kedi doldu.

Yani hayvanları çok severim ama bıktım artık ne zaman akşamüzeri arabaya binsem kontak basmadan önce mutlaka kaputu açıp 3-4 yavruyu motor aksamında uzaklaştırmam gerekiyor + kaput üzerindeki klasik siyah kauçuk aksamı da çizmişler azıcık, arabanın dış aksamını camını da kirletiyorlar hep.

Geçen sinirden az daha iki tanesini motorun içinden alıp kenara doğru atacaktım derin bir nefes alıp kendime geldim bu kaç oldu yahu :( :(
ben daha bugün arabayı yıkattım tabi önce kaputu açıp motoru temizliyorum,kaputu açtıkm veeeee motor kapağının üstü kıl ve pati izi dolu ve motor kaput keçesi olduğu gibi kıl ,kışın yaklaştığını buradan anladım demek dedim yaz bitmiş :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

insanlardan hayvanlara doğru bi geçiş var :) hayırlısı olsun

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bende kedi köpek vb kovan bir cihaz var, cihaz çok yüksek bir frekans yayıyor ve bu kulağı insana göre hassas olan hayvanları anında uzaklaştırıyor.

Araca binmeden önce ön ızgaraya onu tutayım bari  :D Görenler de "bu adam ne yapıyor acaba" diyecekelrdir eminim  011zaa

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Aslında bende kedi köpek vb kovan bir cihaz var, cihaz çok yüksek bir frekans yayıyor ve bu kulağı insana göre hassas olan hayvanları anında uzaklaştırıyor.

Araca binmeden önce ön ızgaraya onu tutayım bari  :D Görenler de "bu adam ne yapıyor acaba" diyecekelrdir eminim  011zaa
valla ben doğal yola baş vurup aracı dövüyorum resmen millet niye bu adam kaputu dövüyor gibisinden bakıyor :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2515.msg53679#msg53679 date=1319913071]

valla ben doğal yola baş vurup aracı dövüyorum resmen millet niye bu adam kaputu dövüyor gibisinden bakıyor :D
[/quote]

:D

Ben hiç öyle yapmadım genelde yarım kontak yapar peş peşe frene basarım; motordan ve tekerlerden gelen seslerden büyük kediler kaçsa da yavrular anlam veremeyip en tepeye kaçıyorlar.