İlk Sahibinden Son Alman! 2015 Astra Sedan 1.6 CDTI Sport, Sunrooflu, Boyasız, Değişensiz, Bakımlı

omero

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk sahibiyim, Opel Ataköy'den (Opel Ataköy sonradan kapandı) aldım ve çoğu bakımı Opel Ataköy ve Opel Erdemir'de yapıldı. Tamponlarda küçük hasarlar neticesinde tamir olmuştu, bunun dışında hiç bir yerinde boya değişen yok.

Araçta sigara içilmedi (ben de eşim de kullanmayız), kumaş/deri koltukların üzerine kılıf sererek oturduk hep. Araç alındığında boya koruma ve seramik kaplama yaptırmıştım. Tabiki ufak tefek çizikler mevcut, ancak pasta cila ile geçer.

Araç genel itibariyle apartmanın kapalı otoparkında kaldı, yani dışarıda pek beklemedi diyebilirim.

Bagajında ilk aldığımda koyduğum bagaj havuzu var.

Yazın ortasında 4 lastik değişimi yaptım. Continental'in 4 mevsimi var. Ayrıca tüm fren disklerini ve balatalarını geçen sene bu zamanlar değştirmiştim.

Biz aracımızdan çok memnunuz, ancak bazı sebeplerden dolayı satmak durumunda kaldık. İçi tertemiz, alıp gönül rahatlığıyla kullabilirsiniz. Bana cep telefonumdan ulaşabilirsiniz: +90 545 650 5345

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun, Rabbim daha güzellerini nasip etsin inş.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ilan numarası, km bilgisi, resim ve fiyat bilgilerini paylaşabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: Cemil