Hoparlör sorunu

Gokhan dal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, müzik dinlerken hoparlörlerden cooz diye yüksek bir ses geldi ve ses gitti. Multimedya tuşlar vs. Her sey çalışıyor fakat hoparlörlerden ses gelmiyor. Aracım opel astra j 2012. Başına gelen var mı? Sebebi nedir? Forumda arttım ama benim ki gibi olan yok sanırım

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba, müzik dinlerken hoparlörlerden cooz diye yüksek bir ses geldi ve ses gitti. Multimedya tuşlar vs. Her sey çalışıyor fakat hoparlörlerden ses gelmiyor. Aracım opel astra j 2012. Başına gelen var mı? Sebebi nedir? Forumda arttım ama benim ki gibi olan yok sanırım
hoparlör yerinden sökün voltmetre varsa tesisat voltajına yoksada hoparlörün ohm na yada farklı bir hoparlör bağlayın çalışırsa hoparlör arızalıdır yoksada teybin afişinde sorun çıkmıştır

Gokhan dal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoparlörü nasıl sökebilirim? Kapının içini sökmeye gerek var mı? Hoparlörde sorun olacağını zannetmiyorum çünkü hiç birinden ses gelmiyor.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hoparlörü nasıl sökebilirim? Kapının içini sökmeye gerek var mı? Hoparlörde sorun olacağını zannetmiyorum çünkü hiç birinden ses gelmiyor.
o zaman anfi yakmış olabilir hepsi gittiyse aracın teybini çıkarın sigorta var arkasında bir göz atın sıkıntı varmı soketleri çıkarıp tekrar takin sonra gerekirse akü şaseyi çıkarıp birde öyle deneyin

Gokhan dal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman anfi yakmış olabilir hepsi gittiyse aracın teybini çıkarın sigorta var arkasında bir göz atın sıkıntı varmı soketleri çıkarıp tekrar takin sonra gerekirse akü şaseyi çıkarıp birde öyle deneyin
Bende avgo marka ekran var, bunu söküp arkasındaki sigortasına bakmalıyım o zaman acaba hepsinde böyle mi sigorta var, sigorta sol tarafta direksiyon altında var

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
orj. teybin içerisin e birtane sigorta olur

Gokhan dal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunu çözdüm. Akünün kablosunu çıkardım sonra tekrar taktım sorun çözüldü