Hangi Harita Hangi Marka?

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Navigasyon almak istiyorum fakat aklıma takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim

1 - Hangi markayı tavsiye edersiniz ve hangi modeli

2 - Harita hangisi olması turkiyede kullanım açısından iyi olur İGO Garmin vs bir sürü seçenek var

3 - Transmeter kullanan arkadaşlar cızırtılı ses geldiğini yazdıklarını gördüm sürekli böylemi oluyor

4 - Aracım 2009 model corsa D ön camı uzun cihazı sürekli takılı olarak kullanmak istiyorum kullanımı zorlaştırırmı sizce 5inc düşünüyorum

5 - Birde belki saçma bir soru olacak ama araçta sürekli takılı olacağı için çalınma açısından korkuyorum hiç böyle bir olay duydunuzmu? tenezzül edilirmi?

şimdiden fikir ve görüşleriniz için teşekkürederim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka olarak tom tom öneririm fiyatlarıda iyidir :) içindeki yazılımda çok iyi ama sanırım güncellemesi paralı. onun dışında telefunken 350 modelini kullanıyoruz kaliteli istanbulda sorun çıkartmıyordu...çalınma konusunda ise cama yapıştırma aparatından çıkartarak eve getirebilirsiniz çıkıp takılıyor sadece tırnaklarından kurtarıyorsunuz. fm transmitteri çok kaliteli olmuyor sterio ses veremiyorlar malesef...

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka olarak tom tom öneririm fiyatlarıda iyidir :) içindeki yazılımda çok iyi ama sanırım güncellemesi paralı. onun dışında telefunken 350 modelini kullanıyoruz kaliteli istanbulda sorun çıkartmıyordu...çalınma konusunda ise cama yapıştırma aparatından çıkartarak eve getirebilirsiniz çıkıp takılıyor sadece tırnaklarından kurtarıyorsunuz. fm transmitteri çok kaliteli olmuyor sterio ses veremiyorlar malesef...

bilgi için teşekkürederim arkadaşım aşağıdaki linkteki model için ne dersin

http://www.hepsiburada.com/Liste/na...aspx?productId=otdelqx-b513&categoryId=257643

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navitech'in teypini almıştım sıkıntı yaşamadım hiç igo haritası ve ömür boyu güncelleme sunuyor. aracınızda aux çıkışı varsa size tavsiyem deneyipte alın biz internetten aldık telefunkeni kulaklık çıkışı tam bir vasat cızırtı yapıyor kullanmadığım kablo kalmadı. aux çıkışı yoksa çokta önemli değil gerçide. fiyat performans servis oranına göre tercih yapın...

bugra3458

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben navigasyon olarak tomtomu önermem fahiş güncelleme fiyatları bulunmakta.. Alıcaksan elektronik mağazaları gezip ucuz malı yakalayıp onu alman artık aşşağı yukarı hepsi aynı kaliteye ulaştı.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben TOMTOM XL kullanıyorum. 2 sene bedava harita güncellemesi vardı. Yeni bitti.
27 TL senelik güncelleme isteği geldi. yaparım büyük ihtimal. Başka marka kullanmadım ama çok seviyorum kullanımını.