Güvenlik Kodu

patron45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar..

astra aracımın kumandası arızalandı bende internetten yeni bi tane aldım. Ancak opcom ile kumandayı eklemeye çalışınca güvenlik kodu istedi. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra "Autoscanner opel" diye bi program vasıtasıyla güvenlik kodunu öğrenebildiğini buldum ancak internetten bulduğum programla aracı bağlayamadım(Program aracı görmüyor). Bu programı kullanan veya başka bir yol gösterebilecek varmi?????

(Bu arada konuyu yanlış yere açmışım pardon)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Güvenlik kodunuz, araç kitapçığınızın içersinde olur, ilk sahipleri atmamış ise. Kırmak ile falan uğraşmanızı hiç önermem. Bulamaz iseniz, yetkili servisten ücreti karşılığı öğrenebilirsiniz.

patron45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güvenlik kodunuz, araç kitapçığınızın içersinde olur, ilk sahipleri atmamış ise. Kırmak ile falan uğraşmanızı hiç önermem. Bulamaz iseniz, yetkili servisten ücreti karşılığı öğrenebilirsiniz.

Haklısınız. kitapçık ve şifrelerim var ancak şuan ulaşamıyorum bende alternatif arıyordum. Ancak sıkıntı olacağını düşünmemiştim. Cevap için teşekkürler....

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar..

astra aracımın kumandası arızalandı bende internetten yeni bi tane aldım. Ancak opcom ile kumandayı eklemeye çalışınca güvenlik kodu istedi. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra "Autoscanner opel" diye bi program vasıtasıyla güvenlik kodunu öğrenebildiğini buldum ancak internetten bulduğum programla aracı bağlayamadım(Program aracı görmüyor). Bu programı kullanan veya başka bir yol gösterebilecek varmi?????

Bende aracimin guvenlik kodunu bilmiyordum, aracin satin alindigi bayii bulup ruhsat ve kimligi fax istediler gonderdim ve telefonda hem guvenlik hemde anahtar kodunu soylediler.
Bu arada herhangi bi ucret istemediler ve bu islem birkac gun once oldu.

ozanucar

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar..

kardeş selamlar bu autoscanner opel programını arıyorum nereden bulabilirim