Geri görüş kamerası hk.

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar opel ailesi. Astra edition sedan aracıma dikiz aynalı geri görüş kamerası taktırmak istiyorum acaba yaptırabilirmiyim araca uyumu varmıdır bilmiyorum arka koltuk üstü ışıklara bağlayıp yapılıyormuş diye duydum falat benim aracımda arka ışıklar yok tecrübeli arkadaşlardan yardım ve tavsiye bekliyorum şimdiden teşekkürler.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Geri vites lambası bulunan bütün araçlara geri görüş özelikli dikiz aynası takılabilir. İç Aydınlatma lambalarıyla hele de arka aydınlatma lambalarıyla hiçbir bağlantısı, ilgisi, alakası yoktur.🙂

Öncelikle aldığınız ürünün kamera tipine göre montajı yapılır. Plakalık lambası yerine takılan tavsiyemdir. Kamera kabloları uygun bir yerden bagaj içerisine alınır. Stop lambası kablo demetinden geri vites lambası kabloları bulunur. Kamera enerji kabloları bu kablolara bağlanır. Kamera enerji kablosu bağlandıktan sonra görüntü kablosu aynaya kadar çekilir. Aynaya görüntü kablosu ve birlikte gelen enerji kablosu + ucu bağlantısı yapılır. Kontak açılıp geri vitese taktıktan sonra aynada görüntü geliyorsa tüm bağlantıları doğru yapmışsınız demektir.

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geri vites lambası bulunan bütün araçlara geri görüş özelikli dikiz aynası takılabilir. İç Aydınlatma lambalarıyla hele de arka aydınlatma lambalarıyla hiçbir bağlantısı, ilgisi, alakası yoktur.🙂

Öncelikle aldığınız ürünün kamera tipine göre montajı yapılır. Plakalık lambası yerine takılan tavsiyemdir. Kamera kabloları uygun bir yerden bagaj içerisine alınır. Stop lambası kablo demetinden geri vites lambası kabloları bulunur. Kamera enerji kabloları bu kablolara bağlanır. Kamera enerji kablosu bağlandıktan sonra görüntü kablosu aynaya kadar çekilir. Aynaya görüntü kablosu ve birlikte gelen enerji kablosu + ucu bağlantısı yapılır. Kontak açılıp geri vitese taktıktan sonra aynada görüntü geliyorsa tüm bağlantıları doğru yapmışsınız demektir.
Çok teşekkürler hocam yanlış bilgi edinmişim demekki 🙂

• Beğen
Tepkiler: omeroz

anidem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yakın zamanda a101de satılan piranha marka dikiz aynalı kamerayı taktım aracıma. Kendi imkanlarımla hallettim hiç bir tecrübem olmamasına rağmen video yorum vs çözdüm işi . Uymama bir yana kendiniz bile takabilirsiniz .