Gedizler Dolu Hasarı

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

İstanbulda yaşanan dolu yağışından etkilenenlerdendim. Kırık far ve ön camı değiştirdim Gedizlerde. Göçükler için sigortayla görüştüklerini söylediler. Boyasız göçük düzeltme yapmıyorlar. Sigorta ile anlaşabilirlerse boyasız göçük düzelten yerlerle anlaşıp o şekilde yapmayı planlıyorlarmış. Sizlerden buna benzer bir durumla karşılaşan oldu mu? Kaskodan yaptıracam göçükleri ama anadolu sigortanın anlaşmalı olduğu bir yer bulamadım bu konuda. Bilgisi olan varsa cevap yazarsa sevinirim. Kazasız boyasız araç doludan dolayı komple boyatmak istemiyorum.

erhulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam, öncelikle geçmiş olsun..
Ben de dolu mağduruyum, aracımın sol tarafı hariç diğer tüm parçalarında dolu hasarı oldu, sigorta şirketimin göçük düzeltme (anlaşmalı) şirketine ve daha sonra Opel Gerçek Servisine tespit yaptırdım. AutoKing'den hala bi haber çıkmadı. Opel Gerçek kasko dosyasını açtırdı, ben de aracının boyanması olasılığına karşılık servisi tercih ederek, müdahale etmedim. Henüz sıra :( gelmedi, sigorta eksperi görmedi, en son görüştüğümde eksper görmeyeceğini, sıra geldiğinde ne yapılacağını anlatacaklarını ve onay verirsem işe başlanacağını söylediler..
Göçük düzeltme şirketleri 100% düzelmeyeceğini söylüyorlar, tamamı düzelmeyecek se boya yapılma olasılığını kabul edecek gibi duruyorum..

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kaç göçük düzelten yere götürdüm arabamı. Arabanın yan direkleri ile kaputta derin 2 göçüğün %100 düzelmeyeceğini söylediler. Ancak boya yapılacaksa düzelir dediler. Ama bu şekilde olan 2 araba gösterdiler. Evet %100 düzelememiş ama dikkatlice bakmadıkça nokta gibi kalan göçük belli olmuyor. Arabamda herhangi bir değişen yada boya yok. Sırf bu yüzden kaputu, tavanı ve yan direkleri boyatmak istemiyorum. Anadolu sigorta hiç yardımcı olmuyor bu konuda. Git servisten sıra al boyasınlar düzeltsinler yada kendi paranla yaptır havasında. Bu gidişle parayla kendim yaptıracağım. Beklemedeyim bir yandan araştırmaya devam ediyorum. Arabayı bu şekilde kullanmak fazla sorun değil bana o yüzden acelem yok. Sonuca ulaştığımda güncelleme yapacağım buradan.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun hepimize inş bu konular sorunsuz düzelir. Bu arada kasko şirketlerinin de Allah cezasını verecek bir türlü sahip çıkmıyorlar. Kasko yaptirirkende bi takla atarlar.