gaz yememe sorunu

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu sorunu yaparken yakıt seviyesine dikkat edin çeyrek depo altına düşmesine izin vermeyin.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynı halt bende de var. Benzinde gitmiyor ama LPG sorun yok... artık pes ettim zaten uğraşmıyorum... veriyorum LPG kendilerine devam.

kaya58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra b 2002 model 1.8 benzinli. benim de arabamla alakalı şöyle bir sorunum var. arabayı çalıştırdığımda titreyerek çalışıyor sanki dizel motor gibi. yola çıktığımda bazı zamanlar gaz yemiyor. gaza ne kadar basarsam basayım 3000 deviri geçmiyor sanki boğuluyor gibi. ama bazı zamanlarda gaza bastığımda gaz yemiyor sonra öyle bir hızlanıyor ki sanki arabada turbo var. uzun yolda ara sıra yapıyor. motor soğukken daha çok yapıyor. sizce bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

sorunu çözebildiniz mi, gaz yememe poblemi bende de var, ustaya götürdüm elektronikçiye götür potansiyometre ölçümü yaptır dedi, yarin götüreceğim bakalım

furkan454545

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunu çözebildiniz mi, gaz yememe poblemi bende de var, ustaya götürdüm elektronikçiye götür potansiyometre ölçümü yaptır dedi, yarin götüreceğim bakalım

problemi dün çözdük çok şükür. sorun beyindemiş. beyini söktüler içinden oksitlenme yapmış onu temizlediler sorun çözüldü. ben bu işlemi yurt dışında yaptırdım. türkiye'de de tokat ta yapıyorlarmış. fiyat olarak 250 ile 300 tl arasında. usta şöyle bir şey demişti ya tamir ederiz yada yeni beyin alırsın. yeni beyinde çok pahalı. ama usta 2 saat mikroskopla çalıştı bir şeyler yaptı sorun çözüldü. şimdi arabada bir sorun yok. gaz yememe diye bir şey kalmadı.