Gaz pedalının yanında boşta duran kablo

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
kablonun ulaştığı çaptaki soketleri ontrol etmek gerekir. boşta soket varsa bir birleriyle eşleşecektir
hocam geçen hafta yetkili servise gittim sinyal ve emniyet kemeri ikaz sesi gelmediği için bilgisayara bağlayıp sözde kontrol ettiler sorunun radyoda olduğunu söylediler ve değişmesi gerekiyormuş. şimdilik sesden vazgeçtim ama bu boşta duran kablolar kafamı kurcalamaya başladı. bunlar neden çıktı yada çıkarıldı. servis bilgisayarda neden bir arıza yada sorun görmedi, ben bunları takarsam arıza ışığı falan yakar mı merak konusu. ve ben arabayı yeni aldım 15 gün oluyor.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracınızda sonradan takılma multimedya sistemi varsa, bu cihazın arkasına buzzer denilen küçük hopörlör cihazından takılması gerekiyor. Bu cihaz takılmazsa veya takılıp eski sistemden çıkış alınıp kablo bağlanmazsa emniyet kemeri uyarı sesi gelmiyor. Bu ihtimalide göz önünde bulundurun @gokhan33tr bey.

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Aracınızda sonradan takılma multimedya sistemi varsa, bu cihazın arkasına buzzer denilen küçük hopörlör cihazından takılması gerekiyor. Bu cihaz takılmazsa veya takılıp eski sistemden çıkış alınıp kablo bağlanmazsa emniyet kemeri uyarı sesi gelmiyor. Bu ihtimalide göz önünde bulundurun @gokhan33tr bey.
yok araçta cd400 orjinal teyip var. haziran temmuz gibi Türkiye'ye gelmeyi düşünüyorum o zaman Mersin'de güzel bir yer bulursam tesla ekran gibi bir şeyler taktırıp hem bu sorunu hemde güzel bir cihaz taktırmış olmayı düşünüyorum şuan için kafam karışık bu kabloları takmalı mıyım emin değilim açıkçası