Garantim bitiyor

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar 15 martda garanti sürem bitiyor garanti bitmeden opel odak a götürüp kontrol ettirmek istiyorum herhangi bir problem varsa garantiden önce yapılmasını istiyeceğim .Sizlerin tespitettiği değişebilecek problemli parcalar varmı birde hangi servis danışmanıyla görüşmeliyim bilginiz varmı şimdiden teşekkürler
Araç 1.6 Turbo cosmo as

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Garantim bitiyor

garantisi doluyor diye şu anda arızalı olmayan parçayı, arıza gösterme potansiyeli var diye değiştireceklerini hiç sanmıyorum..

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hkncbn link' Alıntı:
Selam arkadaşlar 15 martda garanti sürem bitiyor garanti bitmeden opel odak a götürüp kontrol ettirmek istiyorum herhangi bir problem varsa garantiden önce yapılmasını istiyeceğim .Sizlerin tespitettiği değişebilecek problemli parcalar varmı birde hangi servis danışmanıyla görüşmeliyim bilginiz varmı şimdiden teşekkürler
Araç 1.6 Turbo cosmo as

Bende pek ihtimal vermiyorum servisin böyle bir uygulama yapacağını. Ancak odak'a gidiyorsanız Tarık Bey ile görüşebilirsiniz konuyla ilgili, forumdaki birçok arkadaş çok memnun Odak ve Tarık Bey'den.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Serviste calisan akrabaniz fln olmasi lazim ancak :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baskı balataya bir baktırın.eğer bitmeye yakınsa sadece onu değiştirirler.yoksa değişim zor.

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

teşekürler

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ıstedıkten sonra garantı bıtsede baska arac garantisi uzerınden degıstırebılırler... onlar buna müşteri sadakati diyorlar :)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu garanti olayi servisle olan ilişkinize ve servis çalışanlarının o anki ryh hallerine bağlı ama arıza vermemiş bir parçayı asla değiştirmezler birde baskı balatayı değiştirirler diye yazılmış galiba 2 senedir kullanılan aracın baskı balatası garantiden değişimi imkansız bence

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astralarda baskı balata sorunlu garantisi bitmek üzere olan tüm arkadaşlar mutlaka son durumu kontrol ettirip istekte bulunsunlar durumu kötü olanlar.