G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

aliekber1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

çok geçmiş olsun arkadaşım allah beterinden saklasın bende bu korkuyla yaşıyorum allah kimsenin başına vermesin ve eğer ankaraya gelmeyi düşünürsen ankarada mamakta alim usta var bu konuda uzman diyebilirim randevuyla çalışıyor ve işçiliğide süper benim araçtada ufak bir göçük vardı onu yaptırmıştım çok kaliteli ve dürüst bir işçiliği var telefonu 05314228033  arayıp bilgi alabilirsin kafanada yatarsa yaptırırsın,tekrardan geçmiş olsun.birde sana tavsiyem bagajında eski bir kilim veya battaniye bulundurursan yolda yakalanırsan böyle bir dolu yağışına bir kenara çeker hemen üzerine örtersin arabanın.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

aliekber link' Alıntı:
çok geçmiş olsun arkadaşım allah beterinden saklasın bende bu korkuyla yaşıyorum allah kimsenin başına vermesin ve eğer ankaraya gelmeyi düşünürsen ankarada mamakta alim usta var bu konuda uzman diyebilirim randevuyla çalışıyor ve işçiliğide süper benim araçtada ufak bir göçük vardı onu yaptırmıştım çok kaliteli ve dürüst bir işçiliği var telefonu 05314228033  arayıp bilgi alabilirsin kafanada yatarsa yaptırırsın,tekrardan geçmiş olsun.birde sana tavsiyem bagajında eski bir kilim veya battaniye bulundurursan yolda yakalanırsan böyle bir dolu yağışına bir kenara çeker hemen üzerine örtersin arabanın.

dent teknik alim abi :) benim hondayı yapamamıştı ozmnlar böyle usta değildi bundan 4yıl öncesi felan ama şimdi gerçekten iyi forumda herkesin bilmesi gereken bir usta oldu.

Bu durumlarda kasko yu devreye sokmayın cebinizden yaptırın aracın kasko geçmişine doğal afet diye kayıt yapıyorlar. Satarken büyük sıkıntı çekersiniz kimseye bu konuyu açıklayamazsınız. Cepten karşılamak en iyisi.