Fren disk ve balata tavsiyesi

xxkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a aranıza 2015 model insgna COSMO paket ile katıldım. Fren disk ve balata tavsiyesi verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ben delphi balata disk kullaniyorum gayet memnunum fiyatida uygun

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Brembo disk ve balata tavsiyemdir

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Brembo en iyisidir ama zor bulursunuz piyasada, ben bulamamıştım en azından. Ben de ferodo disk trw balata kullanıyorum, memnunum. Hangi marka tercih ederseniz edin balata ve disklerin hatta fren hidroliğinin aynı marka olması malzemelerin uyumu açısından bana daha mantıklı geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
orjinal kullanın,
brembo bulabilirseniz brembo şiddetle almanızı öneririm en azından uzun yıllar boyunca işini fazlasıyla yapacaktır.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Daha once bu konuyu paylasmistik omer arkadasin soyledigi gibi aldiginiz disk ve balata ayni marka olmali. Ornek bosch diske delpi balata takarsaniz oter. Ayni sekilde delphi diske brembo balata takarsanizda ayni sorunu yasayabilirsiniz. O sebeple ayni markanin setini almaya ozen gosterin

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
S.a aranıza 2015 model insgna COSMO paket ile katıldım. Fren disk ve balata tavsiyesi verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
Hayırlı olsun. Sorması ayıp ne kadara aldınız km? tramer?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben orjinal ve ebc hariç ilk defa delphi balata kullandım fren performansı çok kötü oldu gmye göre daha yumuşak balata. Bende ses yapmadı değişim yapılırken balataların içinde hareket ettiği ince saçtan bükülmüş parçaları ve pistonun içine giren ince saç parçayı da değiştiririm hep bazı ustalar bunları değiştirmez.

Brembonun standart serisinde çok bişey beklemeyin çoğu sahte zaten.

Daha önce ebcde kullandım. Greenstuff orjinalden biraz daha iyidir. Ses konusunda hiçbir balatada sorun yaşamadım.