FERODO Disk + Balata Hakkında

aahmet_celik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

aracımın ön fren disk ve balatalarını değiştirmem gerek (titreme sorunu). Bugün sordum sözde indirim varmış yinede serviste GM fiyat olarak nerdeyse 1000 tl'ye maal oluyor.

Özel servisler genelde Delphi markasını öneriyorlar. İnternette araştırırken FERODO markasını gördüm araştırdım.Bu konuda uzman bir marka gibi ama karar veremedim. (Fiyatı diğerlerine göre çok ucuz olunca kalitesi konusunda terettüt ettim.)  Ayrıca çok fazla kullanıcı yorumuna rastlayamadım.

Kullanan arkadaşlar var mı FERODO markayı,

veya tavsiyeniz varsa?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Cvp: FERODO Disk + Balata Hakkında

Feredo hakkında bir bilgim yok 1,5-2 aya yakındır bosch kullanıyorum ses vs.hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım memnunum tavsiye ederim

garbis1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu balata olayı zaten bi entersan, servise soruyorum corsa d balata kaç para diye , cevap 300 tl ye de var 105 tl ye de, ikisi de gm miş,
parçacıya gidiyorum trw 65 tl diyor, anlamadım şimdi bu kadar fiyat farkı nasıl oluyor? 65 tl lik olan dandik mi yoksa mal aynı mal biz ambalaja mı fazladan para veriyoruz

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim ustam Ferodo tavsiye etmişti, ben bosch almıştım ama bir daha ki sefere ferodo alırım çünkü tanıdığımızın aracına ferodo taktırdık bir problem olmadı. Orjinaller çok pahalı gerçektende.

aahmet_celik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bonexxx' Alıntı:
Benim ustam Feredo tavsiye etmişti, ben bosch almıştım ama bir daha ki sefere feredo alırım çünkü tanıdığımızın aracına  feredo taktırdık bir problem  olmadı. Orjinaller çok pahalı gerçektende.

Teşekkürler, verdiğiniz bilgi için.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gm icin servis 330 dedi onler. Bende muallakta kaldim enistem reno ustasi trw onerdi. Bu hafta bakalim hangisine karar verirsem degistircem.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SpeedCar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosch diskler çok ses yapıyor, tavsiye etmiyorum. Daha 3-4 ay önce değiştirmiştim ve şimdi bu ses problemi yüzünden tekrar değiştiricem. Bu sefer aloparca sitesinden trw sipariş vermeyi düşünüyorum. Ferodo ile trw arasında kaldım ama ferodo ile igili fazla bilgi bulamadığım için trw'ye yöneldim.