euro 2012 rakiplerimiz

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polonya ve Ukrayna'nın ortaklaşa düzenleyeceği 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2012) grup eleme maçlarının kuraları çekildi. İşte rakiplerimiz...
A GRUBU
Almanya, TÜRKİYE, Avusturya, Belçika, Kazakistan, Azerbaycan

birde iyi bir teknik direktörümüz olursa bu grup lider bitirmememiz için hiç bir sebep yok

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanya gelmesi bence kötü oldu adamlar tam bir kupa takımı disiplinli Almanya'yı zorlayacak tek takım biziz diğer takımları güle oynaya yener.
Alman ekolü ve türk ekolünün kapışması olacak grup
Almanya-Avusturya-Belçika üçlüsüne karşı Türkiye-Kazakistan-Azerbeycan üçlüsü
Grup bize göre zor, sonuçda belçika ve avusturya dişli takımlar bizde kötü durumdayız eğer düzelmezsek bir hayli sıkıntı yaşarız.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu futbolla en iyi ihtimal 4. oluruz.Lig berbat Milli takım desen ondan beter.B grubu çok iyi olurmuş bizim için..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocamız yo hocamız:D kuralar çekilirken her ülkenin telnik direktörü vardı bizimki yoktu.
Hiç deplasmanı olmayan bir gruba düştük. eğer burdan lider çıkamazsak artık milli takım diye bir olgumuz olmasın. hiçbir turnuvaya katılmasınlar.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ikinci hata üçümcü bile olacağımıza inanmıyorum ne futbolcu var ne hoca medya desen abs fren sistemi federasyon aşure gibi karma karışık
bu yazdıklarıma bir iki yorum yapayım

futbolcu yok dedim nedeni = türk futbolcu cok egoisttir iki top cevririp bir gol attı mı kendini maradona sanıyor ne pasa cıkıyor ne pas atıyor hakemle didişip köşe kazarları ile catışır

hoca yok dedim = türkiyede milli takım yonetebilecek bir türk hoca yok cok değerli hocalarımız var bursada ertuğrul kayseride tolunay v.s v.s cok ama bu hocalar milli takım yönetemez anca anadolu takımlarını yonetebilir ve anadolu takımlarındada cok başarılı oluyorlar ama milli takımı kaldıramazlar bırakın milli takım gibi turkiyenin tüm şımarıklarının olduğu takımı 4 büyüklerde bile tutunamıyorlar ve bence türk futbolunun en büyük sorunuda bu hocaya tam destek olmayan yonetim ve taraftarlar

medya abs dedim = türk futbol medyası özellikle köşe kazarları bu ülkeye en büyük kötülüğü yapanlardır daha maclar başlamadan hocaya akıl vermeler futbolcu beğenmeme ve futbolcu ile catışma gibi daha nice marifetleri var türk futbolunu geri götürme adına yaptıkları boyle turnuvalar öncesi köşe kazarlara yazma yasağı gelmeli

ve federasyon ise bağımsız olmalı felan istedi diye şunu balanca dedi diye bunu değil
hoca kim ise ve kime isterse onu cağırmalı yoksa fenerden 3 geldi gs 1 getirsek kıyamet kopar demiyecek cesurca davranacak bir federasyon olursa düzelebilecek ama oda imkansız

bu saydıklarım kiminize gore yanlış olabilir ama iki halı saha macı yapmış herkesin aynı fikirde olacağını düşünüyor ve saydıklarımı rayına oturtmadıkca bizden birşey olmaz
yukarda yorum yapmış arkadaşlar en kolay grup demişler bu sözleri bizim futbolumuzun oynandığı ilk yıllarda soylenmiş ve halende oyle ama ne hikmetse hep kolay dediklerimiz bizi yeniyor ve turnuvalara katılıyor biz ise bu sefer olmadı diğer sefere deyip duruyoruz

Son düzenleme:

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Seyirci yönünden şanslıyız. Gruptaki ülkelerde Türk çok. Deplasman yok gibi . :D

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basarılar turkıyem