Enjektör voltaj hatası/ısınınca arıza kayboluyo

Selimyldz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gaz sistemine ait regulatör,filtre,hortumlar ve enjektörler degişti.Degisimden sonra sabahlari calıştırdıgımda araba tekleyerek calisiyo ariza lambasi yaniyo gazda tekleme daha fazla ve gazda ilerleyemiyosun.araba ısındıktan sonra ariza lambasi sönerek herşey normale dönüyo.
Bugun cohaza baglattim 2 ve 3nolu enjektör voltaj hatası veriyo ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyo istanbuldayim yardımcı olacak usta var mı?elektrikcinin ki bakmasi gerekiyo

IMG_20201221_16282528f0907ef4505d76.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Gaz sistemine ait regulatör,filtre,hortumlar ve enjektörler degişti.Degisimden sonra sabahlari calıştırdıgımda araba tekleyerek calisiyo ariza lambasi yaniyo gazda tekleme daha fazla ve gazda ilerleyemiyosun.araba ısındıktan sonra ariza lambasi sönerek herşey normale dönüyo.
Bugun cohaza baglattim 2 ve 3nolu enjektör voltaj hatası veriyo ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyo istanbuldayim yardımcı olacak usta var mı?elektrikcinin ki bakmasi gerekiyo

IMG_20201221_16282528f0907ef4505d76.jpg
Lpg ti iptal ettir yani lpg enjektör lerini iptal ettir direk benzin enjektör kablolarını yerlerine bağlasınlar elinden geliyor sa sende yapabilirsin dene düzelirse tedrisatta bir temazsizlik yada lpg ecusunde arıza vardır

• Beğen
Tepkiler: Selimyldz

Selimyldz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şu anda araç hiç çalışmaz oldu, yarın kendim iptal edicem lpg sistemini

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
kablolamanın resmini çekin iptal edin benzinde kullanın düzelirse direk lpg kaynaklı arıza demek