Neler Yeni

En sevmediğiniz Opel modeli ?

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya

mahmutyar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Evet yine bir sohbet/muhabbet ortamı ile buradayız beyler :D

"Opel sevilmez mi be!!!" dediğinizi duyar gibiyim :D lakin sonuçta kul yapısı olan bu araçlardan bazıları, belirli nedenlerden dolayı sevilmiyor.. Aracı neden sevmediğimizi belirtirsek hoş olur.

Örneğin ben Vectra B (uzay kasa)'yı sevmiyorum. Tipine lafım yok, fiyatına göre muazzam araç. Ancak sanayiye gittiğimde bitmeyen dertleri sıkıntılarını görünce midem bulanıyor bu araçtan, Opel servislerinin içindeki arabaların 5 tanesinden 4ü Vectra B :(
Birkaç Vectra B sahibi abiyle konuştum, yeminle tiksindim bu arabayla sanayiye gelmekten lafını duyduğum kadar hiçbişey duymadım.

Bakalım sizlerin sevmediği araçlar hangileri :D

w1P2nA.jpg
mrb. agila yakıt şamandırası arızalı. nasıl nerden temin edebilirim veya sorunu nasıl giderebilirim.

mahmutyar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
agila yakıt şamandırası bulamıyorum. nasıl temin edebilirim veya sorunu nasıl çözerim

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
benim gözümde opel iyi sağlam masrafsız ve fiyatında göre konforlu ve yol tutuşu açısından güvenli araçlar.Vectra B 2.0 da oldukça sorunsuz bir araç 2 sene sanayiye doğru düzgün uğramadım :) sevmediğim özelliği ise önden çeker olması,GT,omega var oda hantal kalıyor,bide v motor.Şöyle güzel bi sıralı 6 koysaymıslar iyiymiş :D En gıcık modelide bence MERİVA . Görünce gözüme batıyor bildiğin çok gıcık :D
Hantalmı :D Bi bana ziyaret edermisin selo hantal arabadan titreye titreye indirmezsem bana da şahin demesinler :D