Elimde orjinal Astra j halı paspas ve Corsa c arka emniyet kemer tokası var.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elimde orjinal Astra j halı paspas ve Corsa c arka emniyet kemer tokası var.

aeozbay link' Alıntı:
100 dedim ses yok, 56 lira 35 kuruşa veriyorum o zaman.

Emrah bey 100 liraya cevap alamamanız normal. Size sıfr ürünün 120lira civarında olduğunu söylemiştim. 100 lira istiyorsunuz ancak İstanbulda olablar almak için 20 liradan fazla benzin harcayacaktır. İstanbul dışındakiler ise hacim büyük olduğu için kargoya 20lira üzeri ödeyecektir. Bu şekilde düşününce bir avantajı kalmıyor malesef.

Şahsen halı paspas kullanmayı seviyorum ve halı paspadlar çabuk aşınıyorlar. Ama şuan için acil ihtiyacım değil uygun olursa alır koyarım bir kenara aksi şekilde zaten ihtiyacım olduğunda bu fiyattan bulabiliyorum.

Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Elimde orjinal Astra j halı paspas ve Corsa c arka emniyet kemer tokası var.

Sahane aciklama tesekkur ederim :)

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elimde orjinal Astra j halı paspas ve Corsa c arka emniyet kemer tokası var.

Bu arada belirteyim, forumdan bir arkadaşa paspasları sattım. Konu geçerli değildir.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aeozbay link' Alıntı:
Bu arada belirteyim, forumdan bir arkadaşa paspasları sattım. Konu geçerli değildir.
Ne kadara gitti.  okkk

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

55 tl. Bir de kemer tokaları hala duruyor. Hayrına gideyim Opel bayine vereyim bari.