Edition vites altı kırmızı led

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

madmax50 link' Alıntı:
Yaştan dolayı dışlanacağın bir forum değil burası emin ol. Karanlıkta parkları açıp vites altına eğil çok küçük bir kırmızı ışık görürsen led vardır.
Teşekkür ederim farları açıp bakacağım eğer varsa buraya yazarım

cetinturk43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. sizlere kütahya'dan yazıyorum. yaklaşık 10 günler astra j kullanıyorum. forumu sonuna kadar okudum ve aracımı inceledim. benim aracımda 2012 model makyajlı hb. bilgi olması içinde resim ekleyecektim ama bir türlü olmadı. o yüzden tarif etmeye çalışacağım. ışığın çıktığı yerin konsola olan yer iki yan bölgesinden çok hafif (karanlıkta dahi eğilerek görülebilecek şekilde) yanan kırmızı ışıkları gördüm inşallah kısa zamanda bende deneyeceğim. sonrasında görüşmek üzere... thnxx

cetinturk43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar, sizlere sabah kütahya'dan yazdığımı bildirmiştim. O yazıdan sonra uğraştım ve kırmızı led lambamı yakmayı başardım.  dancee

Konu hakkında forumda yazılarıyla yardımcı olan firstemperor üyesine çok teşekkür ediyorum. thnxx

konuyla ilgili ihtiyacı olabilecek olan arkadaşlar için detaylı bir slayt hazırladım. benimle irtibata geçebilirsiniz. 

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cetinturk43 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, sizlere sabah kütahya'dan yazdığımı bildirmiştim. O yazıdan sonra uğraştım ve kırmızı led lambamı yakmayı başardım.  dancee

Konu hakkında forumda yazılarıyla yardımcı olan firstemperor üyesine çok teşekkür ediyorum. thnxx

konuyla ilgili ihtiyacı olabilecek olan arkadaşlar için detaylı bir slayt hazırladım. benimle irtibata geçebilirsiniz. 
Hayırlı olsun. Burası paylaşmayı seven bir forum. Sizin yaptığınız slayt da birçok kişinin işine yarayacaktır. Youtube yükleyip Burada paylasirsaniz çok iyi olur.

mustafa80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bnde sadece bitane disi soket var ve kirmizi beyaz kablolar bagli.diger erkek soket varmi acaba biyerlerde.4 sayfada kablo yerlerini degistrin diyo arkdas ama iki kabloda yani kirmizi ve  eyaz kabloda enerji varmi.

mustafa80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz ve kirmizi kablonun bagli oldugu disi soket arkadaslr erkek soket yok yani karsiligi yok bosuna kendinizi yirmayin derim ben kablo yerlerini falan drgistirmek gibi maceralara girmeyin.usta bi elktrikciye gidin derim ben.bikere kirmzi byaz kablonun oldugu sokete tesisat gelmiyor.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet bazı araçlarda soketin karşılığının olmadığı yazılmıştı. Malesef.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Malesef baktım ama led yokti sanki elimle etrafını kapattım karanlık oldu baktım kırmızı falan yok yani vites altı led işi yatarr

mustafa80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar ledin bagli oldugu sokete aydinlatmadan mi alsam enerjiyi bi fikri olan varmi.