eastronic şanzıman h kaza debriyaj sarsıntılı

ysy145

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar h kasa 1.6 benzinli astram genelde sabahları otomatiğe aldığımda araç gaz vermeden kendi kendine gitmeye başlıyor frene basıyorum araç zorluyo sarsılıyo bazen stop ediyo bi süre kullanınca düzeliyor v,des geçişleride ara ara sarsıntılı olmaya başladı sizce sorun ne olabilşr

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Sanırım robot şanzımanınızın kalibrasyon ayarına ihtiyaç var veya robot şanzıman ile ilgili bir sorununuz var gibi. Size tavsiyem yetkili servise gidin. O şanzımanı her usta yapamaz. Bilginiz olsun.
Görüntüleme: https://youtu.be/12iWBEvedkw

Son düzenleme:

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar h kasa 1.6 benzinli astram genelde sabahları otomatiğe aldığımda araç gaz vermeden kendi kendine gitmeye başlıyor frene basıyorum araç zorluyo sarsılıyo bazen stop ediyo bi süre kullanınca düzeliyor v,des geçişleride ara ara sarsıntılı olmaya başladı sizce sorun ne olabilşr
Baskı balata değişti mi yakın zamanda?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuşçu

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Baskı balata değişti mi yakın zamanda?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende de aynı sorun var bugün oldu yolda kaldım ve 2 hafta önce baskı balata değişti. Bilgisi olan lütfen acil cvp

kuşçu

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Sizin sorun noldu nasıl çözüldü lütfen acil cvp